Intímny problém

vyplasena
2. okt 2012

Ahojte baby. Ja sa dokazem vystresovat asi pri vsetkom. Teraz sa ale chcem s vami poradit. Je to velmi intimna vec a bojim sa. Asi pred 4-5 dnami ma zacalo svrbiet tam dole - presnejsie hned pri klito**se (neskor to aj celkom slusne zacalo palit). Opuchol mi vnutorny pysk a akoby sa mi tam robili ranky. Neviem ci to ma nieco spolocne, alebo sa mi len opuch trie o spodne pradlo. Aj umyvanie mi robi problem, hocijaky dotyk ma boli - iba tam. A teraz som si nasla pri tom opuchu do radu asi 3 malinke hrcky, alebo vyrazky, neviem to definovat. Co si o tom myslite? Dakujem vam... ☹

vyplasena
autor
4. okt 2012

U lekara som bola a je to herpes. Normalna nenormalna, asi som svoje dovody mala, preco som nesla hned. Ale ostatnym dakujem za rady a pomoc

zumbadance
5. okt 2012

@vyplasena a co ti doktor predpisal? 🙂 skore uzdravenie 😎

lubenka96
5. okt 2012

Suhlasim s jania023 kanestenom natierat a myslim ze umyvanie lactacydom ....by tiiez pomohlo ale ja by som to nezanedbavala ale radsej sla k lekarovi aj keby mam ms,nech poradi a predpise nieco on,predsa len je odbornik aj na to urceny a mi ti tu mozeme len napomoct......

vyplasena
autor
9. okt 2012

@zumbadance predpisal antibiotika, spray na opary a aj kombinaciu vitaminov B. a vdaka 🙂

simca06022011
14. okt 2012

@sashabb no neviem, nie kazda uteka hned k lekarovi, tak sa to neda zovseobecnovat 🙂

Inak podla mna to bude normalny zapal nejaky z kvasiniek alebo inych potvoriek/herpes. Tiez som uz taketo pukliny a opuchy raz mala (po tangacoch :P) je to brutalne, ledva clovek vydrzi v nohavickach, tepla sprcha = smrt. Cansten nepomaha na toto dlhodobo, akurat som si to minule vypocula od gynekologicky. Mozno tak na plesen na nohach. Treba si to dat vystrit a pravdepodobne okrem kremu dostane aj cipky a bude klud. Robit pokusy a minat peniaze na masticky je hlupost.
Sup-sup k doktorovi rano a bude klud 🙂 Ale pozeram, ze uz si bola tak je to ok 🙂

aduskatt
14. okt 2012

@simca06022011 🙂 uz to ma poriesene, vid prvy prispevok na tejto strane🙂

simca06022011
14. okt 2012

no ved som napisala na konci.. lebo nejak neskoro mi to nabehlo ci co... 🙂 budu vediet dalsie co budu tento problem hladat 🙂))) Ale dakujem za upozornenie.

viva13
27. jan 2014

Dobrý den, prosím poradte v okolí pyskov mám také červené koleso, ktoré ma pri močení páli ako keby ma tam niekto koprivou šlahal, užívala som antibitiká plus probiotiká,no nevšimla som si, že su 2mesiace po záruke,takže asi probiotiká 0bodob.včera som si to natrela canestenom pomohlo a dnes to páli zase 😒

kveta
27. jan 2014

@viva13 Mas na mysli take z uzivania ATB zapalene niekolkocentimetrove koleso cez cele pysky? Ak ano, tak si kup v lekarni vlozky potrete laktobacilmi..