Intolerancia BKM a celiakia, stále som vyčerpaná, čo ďalej?

valeri1
25. jún 2011

Mám celiakiu a k tomu aj intoleranciu BKM.Po nasadení diéty sa mi výrazne polepšilo no napriek tomu že mi problémy ustúpili trpím neskutočnou únavou a vyčerpanosťou.Som doma pri malej takže okrem nej nemám inú prácu no aj napriek tomu,že môžem oddychovať kedy potrebujem sa cítim ako živá mŕvola bez energie.Má niekto podobné skúsenosti?Dá sa to nejako riešiť?Myslím si že je to niečo spoločné s tou celiakiou no niesom si istá.Ale aj tak takto to vari nemôže ísť večne?Ak by mi niekto vedel poradiť ako by som to mohla riešiť bola by som povďačná.

jarunka111
27. jún 2011

@valeri1 daj si vyšetriť krv, či netrpíš napr. nedostatkom železa a krvný obraz (hemoglobín) to jedno z druhým súvisí 😒 A ak si nebola na preventívnej prehliadke, tak šup-šup! Samé to neprejde 😉
... veľa zdravia 🙂

katarinkap01
29. jún 2011

ahojky... ja mam tiez celiakiu, pocas tehotenstva som sa citila velmi unavena a vycerpana. Zistili mi nedostatok zeleza. Tak som ho zacala brat a taktiez som upravila stravu - treba jest hovadzie maso, spenat, ryby... inak celiatici maju taketo problemy, takze skus to vysetrenie krvi a uvidis... drzim palce 🙂