Isotretinoin na akné

25. jan 2023

Ahojte ,mate niekto skusenosti s tabletkami na akne? Pomohlo ? Mali ste nejake vedlajsie ucinky?
Kozna mi dnes navrhla tabletky spolu s antikoncepciou tak by som poprosila vase skusenosti ak mate.. ci mam ist do toho☺️Dakujem

malacibulka
25. jan 2023

Vedlajsie ucinky si vies pozriet na internete. Statistiky ti povedia viac ako anekdotalne skusenosti.

lamonita
25. jan 2023

Ja som k tomu nemala HAK. Ale mala som brutal suché pery, úplne šupiny

autor
25. jan 2023

@lamonita ja som tiez nechcela HAK,ale kozna mi bez nej nechce dat tabletky.. tak zvazujem

lamonita
25. jan 2023

Povedz, ze si veriaca katolícka a sex predsa až po svadbe!!! ✌️🥂🥂🥂 no neviem, tak ved nech ti Gyn predpise, ukáž jej recept a vybavene. Užívať ich nemusis😉🤷‍♀️

rude_baby
25. jan 2023

Ak nežijes v celibáte, určite HAK. Za tie problémy pri otehotneni to nestojí... Inak vedľajšie účinky - hlavne ta suchost nosa, oči, suché pery... Ale nemastili sa mi vlasy 👌😁

kvetinka_123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
collette217
28. jún 2023

ja som užívala tretinoin iba vo forme gélu (Acnatac) ale nemala som pri ňom HAK a kožná na tom ani netrvala.

rude_baby
28. jún 2023

@collette217 no tak gél zrejme plod neposkodi, nezostáva v krvi, tak jasne ze hak netreba...

alexandra2_
19. júl 2023

Ja som jedla Isotretinoin a osobne neodporúčam, dostala som depresiu a panické ataky, takže ak ste citlivejšia povaha , určite Vám to nestojí za to. Ja už len čakám, kedy sa ten bordel zo mňa odplavi preč, ani som ho nedouzivala celý, jedla som ho od konca marca, až kým sa mi nestalo, že som skončila na infuzke a liekoch na upokojenie. Určite to urobilo aj slnko na dovolenke a tiež ako na každej dovolenke si dá človek nejaký drink, takisto sa to pod to podpísalo. Takže za mňa nie.

alexandra2_
19. júl 2023

@alexandra2_ plus sa mi urobil z toho vred v ústach.

tinnky
26. sep 2023

Ja mam na predaj izotretinion krém zoz zahraničia, ak by ste mali zaujem

neplecham28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz