Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Jánoš Pintér - alternatívna medicína

evitka83
3. máj 2016

Ahojte, prosim ma niekto s tymto panom z poddunajskych buskupic referencie? "Zivotopis" ma posobivy ako byvala lekar, teraz robi alternativnu medicinu, tak by ma zaujimalo, ci aj naozaj niekomu pomohol a oplati sa k nemu ist?

roman650
14. sep 2018

Ahoj tiež som dostal radu ho navštíviť ale tiež sa najskór chcem nejako dostať k niekomu kto tam už bol či to nie je strata času.Ak niečo vieš a chceš sa o to podeliť môj tel je 0903 858 932

stellasweet
14. sep 2018

Ahoj,osobnu skusenost nemam, ale moja znama aj jej mama k nemu chodia da sa povedat pravidelne... Znama si liecila zlateho stafylokoka, same kortikoidy velke mnozstvo, bez progresu.... Tento pan jej namiesal "elixir", nariadil prisnu dietu atd. Asi po mesiaci bola vyliečena. Vonkajsie priznaky zacali miznut velmi rychlo. Jej mama chodi ohladom gyneko problemov. Tolko o nom viem... Asi som moc nepomohla, mozno niekto ma vlastnu skusenost, ja iba takto od znamych.

stellasweet
14. sep 2018

Ale jedno obdobie som tiez zvazovala ist k nemu/ teda ist k nemu s blizkou osobou,kt. mala problemy, ktore zapadna medicina nevie liecit.

evitka83
autor
15. sep 2018

@roman650
@stellasweet
@stellasweet za mna a moju mamu spokojnost

jajka2012
17. mar 2019

@evitka83 my chodime cela rodina a je úžasný!

lulina30
31. mar 2019

@jajka2012 dobry den ☺mohla by som vas poprosit ci by ste mi dala kontakt na pana Pintera?dakujem za odpoved

jajka2012
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lvancova
31. mar 2019

Chodila som k nemu po potrate z umelého oplodnenia, predpísal mi kúru z čajov na vyčistenie organizmu a stravu a podarilo sa otehotnieť

jajka2012
31. mar 2019

@lvancova Aj znamej pomohol po potratoch..

lulina30
1. apr 2019

@jajka2012 dakujem velmi pekne 🙂

rosalia
14. apr 2019

@jajka2012 Dobrý deň, písala som vám správu. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Rozali

sona203
6. máj 2019

@jajka2012 Dobry den, prosim Vas viete mi povedat aj viacej, v com Vam p. Pinter pomohol? Som pacientka s velmi vaznymi neurologickymi problemami, pochodila som neskutocne mnozstvo lekarov aj liecitelov ale zatial mi nikto nepomohol. Moj stav sa rychlo zhorsuje, preto Vam budem vdacna ak mi odpisete.
Velmi pekne Vam dakujem

jajka2012
6. máj 2019

@sona203 pomohol rôznym známym s naozaj rôznymi zdravotnými problémami a verim, že pomoze aj Vám.. my chodime cela rodina..kazdy mame nieco

lulucia8
23. máj 2019

@jajka2012 možem sa prosím opytat, či je to ten istý pán Pinter, starší pán,podľa mojich informáciií už nerobí v Bratislave,ale Dvory nad Žitavou??mali by sme k nemu ísť na konci mája.
vopred dakujem za odpoved

rosalia
23. máj 2019

@lulucia8 Áno, je to on.

jajka2012
23. máj 2019

@lulucia8 ano ano 🙂 aj ja idem koncom maja

chrobaaacik
10. jún 2019

ma niekto na neho tel. cislo ? Kolko sa u neho plati ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli