Je LR naozaj tak super?

8. okt 2022

Dobrý deň zaujímalo by ma aké máte skúsenosti s LR produktmi, prosím o skúsenosti ľudí ktorí nepracujú s Lrkom...zaujimalo by ma či ste mali niekto aj nejakú negatívnu skúsenost že vám niečo nesadlo alebo ste mali vedľajšie účinky.,reakcie...sú produkty naozaj tak čiste ,zdravé a super ako sa všade prezentujú alebo ide hlavne o oblbovanie ľudí ? Za posledné 2 týždne mám asi 3 zle skúsenosti tak či je to len náhoda alebo niečo je niekde zle...Ďakujem

vani190493
8. okt 2022

Nemala som toho veľa, ale to čo som mala tak super. ( šampón, sprej prvej pomoci a aloe vera gél ten je top). Chcem vyskúšať colostrum.
Koľko ľudí toľko chuťi.

janka1011
8. okt 2022

Ale prosím ťa, jasné že to nie je žiadne terno. Rovnako ako aj Just, Farmasi a plno ďalších. Všetko majú super zdravé, ekologické, výhodné, samá akcia, na každý problém majú liek. Také výrobky rovnakej kvality kúpiš v každej drogérii alebo lekárni a lacnejšie. Ale vždy sa nájdu ľudia čo na to skočia a kupujú tie predražené výrobky.

zuzkaa1991
8. okt 2022

My pouzivame colostrum ale používam aj ine produkty z inych spolocnosti a kombinujemm co sa tyka imunity

elizabet173
8. okt 2022

je to super najmä pre tých, čo to predávajú

autor
8. okt 2022

@elizabet173 presne toto som chcela vedieť 🤣

autor
8. okt 2022

Všade na ig.,fb prezentujú aky viete byť úspešný ako si zarobiť ale zaujem až taký nám pocit že nieje. Že ľudia stým chcú pracovať...a aj nakupovať

syslik81
8. okt 2022

mlm produkt dobra reklama a xy ludi co na jednej paste chce zarobit... ked pozries zlozenie tak to iste za zlomkovu cenu kupis aj v drogerii ...

3nikus30
8. okt 2022

Mne sa napríklad vôbec nepáči zloženie ich produktov. Ani aloe nemaju čisté,samé prídavné látky čo som pozerala. Existuje aj prírodnejšie.

liloastitch
8. okt 2022

" Nič kvalitné nemá všestranné využitie, a to čo má nie je kvalitné " toto mi povedala synova kožná lekárka keď som sa jej pýtala či by bolo vhodné používať pri exzeme takéto výrobky. Keď sa tak človek nad tým zamyslí je to fakt . Ako môže byť niečo vhodné na kožu,na sliznicu, do oka, do ucha , na zuby, na popáleniny ,na rany ,na modriny,na gynekologické ťažkosti.....?

gleep1
8. okt 2022

Stačí ti to takto?
Zloženie produktov je jednoducho zle. Vôbec to nie je prírodne.
Obľubujú len ženy čo sú lenivé tuknut si do googlu to ich “super” zloženie
Kolostrum ma zloženie kolostrum, no jeho kvalitu posúdiť neviem- len to, ze je predražene.

evica17
8. okt 2022

Svokra používa to aloe Vera, aj ten emergency sprej, a za mňa je to bieda. Najviac m.dostalo keď dávala ten emergency sprej mužovi na takú veľkú triesku čo mal v ruke,že nech si to strieka a ono to vyhnisa z tade, a na chirurgii mu to museli vyberať skalpelom. Čiže prezentujú to ako všemocne a prd. Mne to nukala na herpesy, lebo ja používam propopolis, pravý od včelára v alkohole aby to vysusilo a to fakt pomáha,lebo ten alkohol vysušuje. Ešte mala aj propolis v oleji od nich asi,a to podľa.mn okolo propolis no nešlo

catmartina
8. okt 2022

Ja som kupila dva kusy kolostra od lr lebo bola nejaka akcia a nechala som sa oblbnut a 65eur vyhodenych do luftu,,dieta mi to pit nechce a ked aj,tak malo hnacku...davam klasicke z lekarne a sme spoko...fakt sa to oplati mozno za desatinovu cenu...

sasitimi17
8. okt 2022

Som skúšala ten “zázračný” sos sprej ale hovno nič mi to nepomohlo

derdia
8. okt 2022

Ahoj ono ok, keby to stalo o polovicu menej. Je to vsetko neskutocne pedrazene... Ci Mary kay alebo toto. Im ide len o predaj. A o peniaze o nic ine.

svetlonos
8. okt 2022

Je vyhodne byt predajcom a nakupovat pre seba. Tie ceny su potom uplne ine. Chvilu som to predavala ale za nakupne ceny kamoskam, uz roky dozadu to bolo hrozne drahe.

svetlonos
8. okt 2022

Jaj a prestala som s tym, lebo som prave zacala mat divny pocit zo zlozenia produktov. A to som ani dopodrobna neskumala. Proste ten moj pocit bol taky hrozne zly, ze som to nemohla predavat dalej.

domiklik
8. okt 2022

@liloastitch aj na skvrny od jedla je to údajne super 😀😀😀

daniela1911
8. okt 2022

Som spokojna s tekutým kolostrum, ostatne veci (aloe- umývacia emulzia, sprej, pasta,…) nič moc

gabika0825
9. okt 2022

Ja som mala problém s menštruáciou, keďže som mala cystu. Brala som lieky, ale chcela som nejakú podporu liečby. Celkovo zvýšiť imunitu a dať sa dokopy. Na instagrame na mna raz vyskočila ponuka s tými ich aloe nápojmi, že pomáhajú presne na toto. Tak som napisala tomu predajcovi, ten mi povedal že áno to mi určite pomoze že ma veľa žien klientiek s takým problémom a že im to pomohlo. Tak som si to objednala podotýkam že to boli nekresťanské peniaze, lebo mi baba povedala že musim užívať dlhodobo aspoň 5 flias za sebou. Tak som to kúpila. A nemusím vám hovoriť ako to dopadlo. Dopila som všetkých 5 fliaš tak ako mi bolo povedané, dodržala som dávkovanie a všetko. Nič sa nezmenilo, lieky mi tiež nepomohli, ani to ich zázračne aloe. Mám pocit že to bol podvod popravde. Čiže toto je moja skúsenosť. A kamoska si od nich objednala ten sprej aloe s tým krémom čo predávajú spolu v tej škatuli. Tiež nehorázna suma. Jej maly mal problém s ekzemom a tiež im naletela, aplikovala tak ako jej bolo kazane, baba hovorila že do týždňa to bude mat preč. Maly skončil za týždeň v nemocnici, ako sa mu to brutálne zhoršilo. Potom ten krém skúšala aj na opar na sebe aj ten sprej a nič to neurobilo. Čiže marketing. Ja mám pocit že stiahnu fotky z internetu a dajú si to na stránku/profil a pridajú si vlastný text že toto pomohlo atd. Čiže nie neverím tej firme. S jedinou firmou takouto čo mám dobre skúsenosti čo sa týka kozmetiky je herbalife. Tam som používala masku a čistiaci gél na pleť. Toto mi pomohlo aj na akné

lesana25
9. okt 2022

Tu krásne vidno ako sú podaktoré ženské hlúpe. Decku nekúpia keksík, lebo cukor je smrť, ale pochybnými chemikáliami ich budú nielen natierať ale aj kŕmiť a to všetko za nehorázne prachy 👌

linexys
9. okt 2022

@gleep1 presne tak..ja s tým "robím",ale jediné čo tam stojí za to sú tie gély na pitie... kvôli zloženiu som preto prešla na značku ringana ktorá je čisto čistá 👌

autor
9. okt 2022

Veľmi pekne ďakujem žienky za odpoveď...venujem sa LR ku pár mesiacov..zo začiatku mi to prišlo vsekto wau super...ale mám presne taký pocit ako vy...tak som chcela vedieť.nazor iných ľudí nie tých ktorí stým pracujú venujú sa tomu a propagujú ako je to waau úžasné a pomaha za neskutočné peniaze lebo od takých počujete len samé chváli aký môžete byť úspešný,koľko si môžete zarobiť splniť všetky sny...ale zaujem okolia je biedny veď za také sumy ani nečudo v dnešnej dobe...a k tomu otravovať ľudí blízkych ,známych ktorých ste už niekoľko rokov nevideli a chcieť od nich aby sa s vami stretli...išlo mi hlavne o to aby ľudia z okolia namna nepozerali ako na kravu že im niečo ponúknem,prehovorim ich na nejaký produkt ktorý koniec koncov vôbec nezaberá a namiesto toho aby pomohol ešte uškodí alebo ich oberiem o €...

lesana25
9. okt 2022

No a úprimne, si vďaka tomu úspešná, pracuješ kedy chceš, máš super život a krásne zarábaš?

andreagartnerova
9. okt 2022

Sestra to robí, veľké oči, že bude mať auto a podobne. Čistá pyramídová hra je to, chodila na rôzne školenie. Nepoviem, synovi to colostrum pomohlo na imunitu, ale asi 3 mesiace sme to užívali kým som videla vysledok. Dcérke som na tváričku nastriekala aloe sprej a hneď mala alergicku reakciu, tak asi také čisté to nebude.

ingrid16
9. okt 2022

Zbytocne vyhodene peniaze, super tak akurat pre predajcov, ktori sa na Tom nabalia.