Je to kurie oko či bradavica?

21. dec 2022

Ahojte toto ma neterka dlhšie vypestované. Je to kurie oko či bradavica? Ako sa o to starať? Potierame s kolodium na kožné máme termín až začiatkom februára. 😭 Vieme to nejak vyhubiť teraz cez prázdniny?

autor
21. dec 2022

Toto je po sprche, okolie kože si strihala inak to bolo také viac žlté akoby ale nevystupune.

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. dec 2022

@33rudolfko3 dobre, ďakujem pekne. A je to kurie či bradavica? Lebo neviem nikdy som nič nemala

macekovam
21. dec 2022

Natierať.. Natierať a natierať.. Kolodiom... Potom zoskrabat a znova natrieť.. Cez deň môžeš aj pre lepiť náplasťou.. Vystúpi a vypadne.. Len nepolavit...

anjelik2358
21. dec 2022

kurie oko

autor
21. dec 2022

@macekovam ďakujem budeme tak robiť celé prázdniny veľmi sa boji ísť na kožné a vypaľovanie. Och keby to nepestovala a povedala hneď

bluka2
21. dec 2022

Vyzerá to ako bradavica. Môj syn mal raz 1 na päte. Dostal na to také náplaste , pomohli skvele

tya12
21. dec 2022

Prosím vás , čo je to kolodium ?
Aj ja mám také isté ako aj vylen na inom mieste.
Keď som bola u pedikerky povedala mi , že je to kurie oko.
Stále sa mi to vracia :(
Po pedikúra mám cca 2tyzdne pokoj a potom znova.
Pri chôdzi na to aj poboluje..
A po tom kolodiu cítite nejaké zlepšenie?
Viete mi ho sfotit prosím ?
Vďaka ;)

autor
21. dec 2022

@bluka2 mne to príde tiež ako bradavica no neviem to rozoznať. Nepamätáte si názov prosím?

autor
21. dec 2022

@tya12 kolodium Forte taká vodička z lekárne natierame len druhý deň. Ale nie som si istá či má bradavice alebo oko.

simca06022011
21. dec 2022

v lekarni najlepsie poradia, ale natierat, zoskrabat.. ak tam vidi take bodky/cierne to postupne sa bude vytahovat. Ale treba to poriadne robit. my sme mali na to take "pero" na jednej strane sa to natieralo a na druhej bol taky kovovy skrabac na to (videla som aj nieco s takym pilnikom). Potom som davala lastovicnik, len to bohuzial v zime nenajdete a do 2tyzdnov sme mali pokoj... Aj naplaste su fajn, ale tiez to treba zoskrabavat. Zmizne to urcite aj bez vypalovania 🙂 Ale nie samo od seba

autor
21. dec 2022

@tya12 ju to tiež pri chôdzi boli ale ako to vystrihala vraj je lepšie. No uvidíme či sa to zlepší cez prazdniny neviem ako s tým mohla cvičiť na telesnej och

heleninamama
21. dec 2022

Vygoogliť si plantárna bradavica a spôsoby jej odstránenia.

autor
21. dec 2022

@simca06022011 áno čierne bodky sú. Takže ak sú čierne bodky je to kurie oko či bradavica? Lebo v lekárni majú aj špeciálne na oka a zvlášť na bradavice.

autor
21. dec 2022

@heleninamama pozriem ďakujem 🥰

samiki
21. dec 2022

Mala som to tiež a skúšala som to najprv s lastovičníkom a potom banánovou šupkou po týždni to bolo preč

gabika128
21. dec 2022

Ak sú čierne bodky tak bradavica. Mala som tiež na nohe ako decko, mne pomohlo už len vypáliť dusíkom. Také menšie sa natierali duofilmom či ako sa to volalo

simca06022011
21. dec 2022

https://zdravoteka.sk/magazin/je-to-kurie-oko-a...

podla mna kurie oko to je, my sme to tak liecili... ale co diskusia kade tade to iny nazor :D mozno oba pripady budu mat bodky, ale myslim, ze sa budu velmi podobne liecit.

adrika25
21. dec 2022

Ak sú čierne chĺpky je to bradavica….dcéra má zial až 4, chodíme na vypaľovanie dusíkom…. Bola už štyri krát….chodíme do súkromného centra a už nás to teda pekne stalo. Verím, že už to bude preč. Treba to riešiť hneď, ja som to žiaľ podcenila a liečila volnopredajnymi produktami a nepomohlo

dadka128
21. dec 2022

Treba to riadne vymočiť vo vode so soľou, oškrabkať a ošetriť.. to je zakorenené kurie oko

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. dec 2022

@bilberryday ja nevravím že neverím, ja sa pýtam či niekto vie. Na kožné máme termín prvý februárový týždeň. Len som chcela vedieť, čo to je a čím tomu pomôcť dať preč.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. dec 2022

@bilberryday pretože sa s tým priznala len tri dni dozadu. Má 17 a nohy jej nikto nekontroluje. Ona o tom vedela a pestovala si to, priznala sa až dva alebo tri dni dozadu. Teraz plače a boji sa lebo ju to aj boli.

autor
21. dec 2022

@bilberryday všimla si to v lete takže zrejme to chytila na kúpalisku

autor
21. dec 2022

@bilberryday veľmi pekne ďakujem za usmernenie. Môžeme zatiaľ niečo z lekárne skúsiť? Poradíte mi prosím?

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz