Jednodňová chirurgia v nemocnici v Malackách

patricia2120
16. jan 2015

prosím vás je tu niekto kto má skúsenosti s jednodňovou chirurgiou v Malackách? Hlavne s poplatkami za pobyt na ortopédii. Mám tam ísť na zákrok a potrebovala by som vedieť kolko by som platila ak by som nebola v celkovej anestézii ale epidurálku pri zákroku. Ďakujem vám

reluska
16. jan 2015

osobne v nemocnici v MA by som si nedala urobiť nič.... cenu ti povie lekár, ale inak máš aj na Juhu súkr. jednodňovú chiru

patricia2120
autor
16. jan 2015

@reluska dakujem. do malaciek by som neisla ak by tam nepracoval lekar ktory ma ma operovat. pracoval aj v BA ale uz je len tam. Nie je to kvoli jednodnovej chirurgii

effkaa
16. jan 2015

ja som tam bola na drilling a hovorte si co chcete, mam vdaka tomu dve deti 😀 @reluska
Idem v marci na zlcnik, zatial povedali ze 20 eur poplatok, je to na jednu noc. A mam tam za sebou kyret, to bolo tiez na jednu noc, ale to bolo tak pred dvomi rokmi cca, platila som za nadstandardnu izbu poplatok, inak nic. Za epiduralku netusim kolko sa plati.

patricia2120
autor
16. jan 2015

@effkaa prosim ta a ten poplatok 75€ co tam platim to je aj za noc alebo len za cas od 7:00 do 15:00 ktory by som tam stravila keby som mala operaciu v celkovej anestezii?

effkaa
16. jan 2015

@patricia2120 75 eur? to za co? Ja viem len tolko, ze tam mam platit 20 eur, to mi povedali uz teraz dopredu. To mas vyziadanu operaciu alebo ako to je? Mna na operaciu poslala moja lekarka. Nechapem tu sumu.... tolko som neplatila, ani ked som tam lezala tyzden s podozrenim na potrat na nadstandarde. Ale to bolo pred 4 rokmi, neviem co sa zmenilo.

patricia2120
autor
16. jan 2015

@effkaa ja som na ortopedii platila 50€ za operaciu a to som tam bola len par hodin ale musim povedat ze to stalo za tie peniaze lebo vysledok operacie kolena bol uzasny

effkaa
16. jan 2015

@patricia2120 moj kamarat - sportovec bol tiez na ortopedii a bol velmi spokojny, takze chapem ten vyber nemocnice. Ja som bola na gynekologii uz niekolkokrat a som nadmieru spokojna. Ale neviem odkial ta suma. Hm... no ale mozno ti povedia na tej ich linke, ked si zavolas, ze kolko sa za to plati alebo ta prepoja na oddelenie, kde ti budu vediet povedat viac. Aspon ja som mala vzdy dobru skusenost, ked som chcela nieco zistit s call centrom. Skus zajtra zavolat, hadam aj v sobotu sa da nieco poriesit este.

patricia2120
autor
16. jan 2015

@effkaa dakujem za radu. musim povedat ze som s tou nemocnicou velmi spokojna

effkaa
16. jan 2015

@patricia2120 to som rada a aj ja som spokojna. Chcela som si ten zlcnik povodne dat vybrat v Bratislave, ale preplnene parkoviska, arogantny pristup a hlavne 4 dni v nemocnici ma presvedcili, ze sa mam obratit zase na Malacky. No a tam sa to da za jeden den, vsetci boli mili a ja som zatial spokojna. Uvidime, co budem hovorit po operacii. Keby tam bola este porodnica, tak nevaham a rodim tam.
Drzim palce, nech sa operacia podari. To je to najdolezitejsie.