Jemné a riedke vlasy

lulu_2323
21. okt 2017

Ahojte chcela by som sa s vami poradiť ktoré máte tiež jemne a riedke vlasy a veľmi vám padajú čo ste používali alebo čo používate na rast a spevnenie vlasov? Nejaký šampón alebo niečo overené ďakujem za každú radu

rajna
21. okt 2017

neviem ci poradim. po porode mi stresne padali vlasy. Podstrihla som ale co mi pomohlo najviac bolo nefarbit nezehlit netupirovat netocit a nechat troska zregenerovat. Zihlavovy sampon. Teraz mam svoju hrivu. 😉

ewka1
21. okt 2017

ahoj mne pomohol šampon od milva... používam ho 10 mesiacov a vlasy teda nejako extrémne nepodrástli , ale su pevne a zdravé 🙂 ... používam konkretne tento https://www.chininovakozmetika.sk/kategoria/sam... 🙂 a ja som mala dost poskodene konceky vlasov tak pouzivam aj toto https://www.chininovakozmetika.sk/kategoria/kon... ... som moc spokojná 🙂

aduska121
21. okt 2017

@lulu_2323 ahoj mam sice huste vlasy ale aj jemne a velmi vela mi padali...pouzivam cca treti mesiac lopuchovu vodu a pomaha vlasy prestali vypadavat a aj rychlo rastu

11mirka22
21. okt 2017

Mne pomáha aj revalid šampón, ten používam stále a v časoch keď mi padajú tak aj tabletky revalid. Okrem toho si po umyti aplikujem aj rozprašovačom z avonu prípravok na objem vlasov a aj tužidlo a lak na vlasy taft ten svetlozeleny.

lavender273
21. okt 2017

Nechcem vyznievat ako Bio mater lebo za to sa kamenuje, ale treba davat na hlavu co najmenej chemikalii. Momentalne pouzivam vlasovu kozmetiku od Davine. Na zaklade rady od mojho kadernika si umyvam vlasy 1 az 2x do tyzdna (2xpo sebe), kondicioner davam nie na hlavu len na vlasy. Kazdy vecer si treba precesavat vlasy (kvalitnejsiou kefou) aby sa to co vylucuje pokozka stiahlo na vlasy. Tym sa chrani vlas a odblokuju pory na hlave. Moze to pomoct ze prestanu vypadavat vlasy (samozrejme ak sa vyluci stres, chybajuci vitamin ) alebo ze sa prestanu tvorit lupiny.

Ja mam tiez jemne vlasy, a pri kojeni mi padali tak ze som si priala na vianoce od jeziska parochnu 😂

emilia25
22. okt 2017

vcera som sa bab pytala co je dobre na pozornost tak mi poradili ze rybi olej tak som si na to klikla a okrem toho je super zevraj aj na vlasy plet nici rakovinove bunky a pod.ja to idem dat celej rodine tiez mam jemne vlasy a hlavne riedke tak uvidim ci to pomoze.je to aj na imunitu teraz cez zimu este lepsie.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu_2323
autor
22. okt 2017

@l3yla ahoj prosím ťa a ten Lopúchová šampón kúpim v lekárni? Je to dobre? Si už druhá čo mi poradila tento Lopúchová šampón a nemáš po ňom lupiny? A tá Lopúchová voda to sa tým vlasy striekaju?

lulu_2323
autor
22. okt 2017

@l3yla prepáč píšem cez telefón a on si to upravuje ako chce lopuchovy šampón tam malo byť

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andula77
23. okt 2017

Mne sa osvedcilo nepouzivat ziadne super sampony z reklamy Pantene Garnier a pod. Vsetky na jedno kopyto,akurst zatazuju vlasy. Ja uz roky pouzivam zihlavovy Dixi. Obcas kupim take ampulky tiez od Dixi,maju bezne v drogerii aj v kaufl. Kondicioner vobev nepouzivam,to si mozem rovnk na druhy den zase vlasy umyt. Pouzivam fen a kefu na zvacsenie objemu. Viem ze skodia ale moje vlasy ich zda sa celkom toleruju. A nedavno som skusila pen.tuzidlo taft power mousse, je fajn. Jemne vlasy mam odjakziva a uz som sa zmierila s tym ze viac ich maz nebudem kedze ziadny supet pripravok mi nove korienky nevytvori...

perinbabenka
23. okt 2017

lulu2323 - mne na takého vlasy pomohla kúra "zvnútra", ajurvédsky čaj, pila som ho asi 3 mesiace, a moja kaderníčka neverila, ako mi vlasy spevneli http://www.joga-ajurveda.sk/494-ajurvedsky-caj-..., a používam lopúchový šampón + lopúchový olej..

adma11
17. máj 2018

Kto využíva u kaderníčky kúru oné step.Blizsie info niečo k tomu,čo to je?

damoska
29. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

mám rovnaký problém. Vlasy mám síce husté a je ich vela, ale su také jemné, že to budé dojem, že ich je na hlase maximálne 10. Pripravky na objem vlasov naozaj nepomáhaju. Chce to hlavne zvolit správny strih vlasov, spravne vyfenovat a zafixovat.

alexmar
4. sep 2018

mne pomohlo menej si ich umyvat a pouzivat hreben miesto kefy. tu je i viac rad:
http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-z...

12romi34
20. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

a pomaha to? Lebo ak su vlasy jemne so sklonom k masteniu sa, tak si myslím, že šampon, ani nič nepomože. Tak maximalne nejaku suchy šampon. A tiež možno aj niečo na podporu rastu vlasov, nejaku kuru, zabal

gab_riella
4. mar 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

obavam sa, že na mastne vlasy ti nič nepomože nič. Leda tak suchy šampon, alebo to pravidelne, teda každy den umyvat. Tiež umyvam vlasy každy den a ked to nestiham, davam si suchy šampon

essenceee
15. máj 2019

tiež mam mastne vlasy a konce mam suche, takže by som to chcela prečistit nejakou dobrou vlasovou kozmetikou, šamponom a zregenerovala to maskou.

fero208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz