Kapsule Shatavari

petka_be
26. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať či niektorá z vás má skúsenosti s kapsulami SHATAVARI.
Mám diagnostikovanú endometriozu a Dočítala som sa o týchto kapsulach že sú na rôzne cysty a myomy.
Ďakujem pekne 🙂

tana85
26. nov 2020

mala som z planet ayurveda, vybrala som cele 2 balenia, podla odporucaneho dVkovania, odvtedy sa mi cysta neurobila. predtym som mala dve cysty, ktore velmi bolestivo praskli. davala som si to spolu s cistym rakytnikovym olejom. neuskodi ti to, vyskusaj

petka_be
autor
26. nov 2020

@tana85 a to si mala endo cystu?

tana85
26. nov 2020

@petka_be neprasknuty folikul, ktory dalej rastol az praskol, cize na vajecniku. je to to iste? neviem

zuzanka.zuzu
26. nov 2020

FANTASTICKE !!! ja odporúčam... nechcelo sa mi variť bylinné čajíky, tak som to nahradila kapsulami shatavari. veľmi som im neverila, ale teraz odporúčam kade chodím 🙂 samozrejme čerstvo vyluhovaný bylinkový čaj z "našich" byliniek je lepší ale tieto kapsuly sú výborná "pohodlnejšia" alternatíva.

petka_be
autor
26. nov 2020

@zuzanka.zuzu takze je to aj na endometriozu? No super

125romi125
6. jan 2021

Ahojte 🤗 mam na predaj 1plne balenie Satavari (60tabliet plus 14tabliet z druheho balenia) cena 10eur 🙂

lubi42
2. feb 2021

@zuzanka.zuzu ahoj, aky cajik z nasich byliniek sa odporuca? Mam myom, pijem co sa da, ale rada si necham poradit

gulocka7888
20. feb 2024

Mala by som na predaj kapsule shatavari. Exp do apr 2026.Mam dve balenia. ak by mal niekto zaujem napiste mi prosim sukromnu správu.