Kde je gynekologická pohotovosť v Košiciach?

tehulka_mk
19. nov 2011

Kde sa prosím vás nachádza gynekologická pohotovosť v Košiciach? 😕

mamka78
19. nov 2011

v starej nemocnici na rastislavke v monobloku pri vrátnici,aj v novej nemocnici,sú to nonstop služby,poplatok 1,99e,myslím že aj v Šaci na gynekologii je pohotovosť,netreba žiadny papier,ošetria ťa bez neho.

mamka78
19. nov 2011

@tehulka_mk už som to napísala 😀

katy2
19. nov 2011

v novej nemocnici je na 2.p - treba sa spytat na recepcii na centralnom prijme...

tehulka_mk
autor
19. nov 2011

@mamka78
@katy2
Dakujem baby!A s akym pripadom ma tam urcite vezmu? (napisem to cele,ako to je,som v 9tt,prvu prehliadku mam az za tyzden,ale stale som bola doteraz mimo SR,a chcela by som hned po prilete do Kosic sa stavit na pohotovosti,aby mi povedali,ci som tehu a ci som v poriadku,ale samozrejme na pohotovost sa chodi stale len s problemami)

simi251
19. nov 2011

@tehulka_mk Vsak na potvrdenie tehu si kup test. Ak si v 9 tt ako pises, tak sa urcitee nezmyyli. A ak nemas ziadne problemy a komplikacie tak mozes predsa ten tyzden uz pockat, nie? Inak ak uz fakt nechces pockat na normalnu kontrolu tak na pohotovosti povedz ze ta boli v podbrusku a urcite ta vysetria aby vylucili mimomaternicove. Ale aj tak si myslim, ze to robis zbytocne, ze zhanas pohotovost.

mamka78
19. nov 2011

@tehulka_mk povedz,že máš pozitívny tehu test a máš bolesti v podbrušku,vtedy robia aj usg.Nehovor,že máš ísť o týždeń na prehliadku,tvár sa,že len prednedávnom si si robila test,lebo ti meškala ms a že sa bojíš,lebo máš bolesti v podbrušku,slabé,ani si ťa tam nenechali 😎 😎

magic08
19. nov 2011

@tehulka_mk rozhodla si sa priletiet skor? citala som tvoju diskusiu s tym tehu testom... Drzim palce... a nech vsetko dobre dopadne...

tehulka_mk
autor
19. nov 2011

@magic08 No hladame nejaky let cez prac.dni.Dakujem pekne.
@mamka78 Okej,dakujem pekne 🙂 Tak ale dufam,ze so slabymi bolestami ma nevyhodia 😀 Dufam,ze tam bude zodpovedny doktor 😀
@simi251 Je to trosku komplikovanejsie ako sa zda,lebo som v ITA,robim si pravidelne testy kazdy tyzden,a dnes mi vysla uplne slaba ciarka a to som v 9tt.Cize cakat do piatku isto nemozem.

simi251
19. nov 2011

@tehulka_mk Chapem. No skoda ze nemozes ist normalne v ITA na kontrolu. teda ze si nesla hned ako si zistila ze si tehu. Ozaj a robis si stale ten isty test? Tu istu znacku? a mas aj ine podozrenie ci len tu slabu ciarku? No v tomto pripade bude asi fakt lepsie ked pojdes co najskor, to mas pravdu.

mamka78
19. nov 2011

@tehulka_mk ja som mala slabú čiarku do 10.tt,potom už rovnakú ako tú kontrolnú,ale ja som mala test s citlivosťou 10,nie 25,takže som mala aj nízku hladinu Hcg,až po 10.tt sa to poriadne zvýšilo,držím palčeky 🙂 🙂

tehulka_mk
autor
19. nov 2011

@simi251 Tak mne gyndac dal tento volny termin,lebo vie,ze cestujem hore dole,tak ze v piatok spravime krvne testy,aj vsetko potrebne.Jj,treba mi ist cim skor.V ITA nechcem,sestra tu ma zle skusenosti s pohotovostou,tak sa snazim najst teraz co najlacnejsiu letenku na pondelok.
Test bol rovnakej znacky ako tie predtym,v drogerii som ich kupovala,len jaksi ta druha ciarka furt silnela a dnes som len ostala s vypucenymi ocami,ze kde je ta silna ciara.Inak nic,prsia bolia,grcat sa mi stale chce,bazalna teplota neklesla,tak neviem.

tehulka_mk
autor
19. nov 2011

@mamka78 Mozes si precitat,co som teraz pisala simi251.Ja som mala v 8tt silne kolaje,brutal,ale teraz 9tt jaksi uplne slabulinka ciarocka.

simi251
19. nov 2011

@tehulka_mk No tak musis len verit ze vsetko bude zase OK a ze to bol len chybny test. ale nemyslela som pohoovost v ITA. Skor normalneho doktora. Neviem ale ze ako to v Ita chodi. Tu vo FR je taky system ze na testy ta posle aj obyc. obvodak. Takze ja ked som otehotnela a urobila som si prvy test, uz na druhy den som bola v labaku na potvrdenie tehu. Inak u gynek. by som cakala dlhsie na termin. Kazdopadne ti drzim palce nech je vsetko OK.

mamka78
19. nov 2011

no,to môže znamenať všeličo,buď je to chyba v teste,alebo niečo horšie ☹ ,skús zajtra ráno ranný moč,tam je najvyššia koncentrácia hcg,keď si to tak robila,ostáva veriť,že predsa len bude všetko o.k.,ale najlepšie by bolo,ako písala simi251,ísť do labáku na odber krvi,keďže to teraz nieje asi možné,musíš len čakať 😒

tehulka_mk
autor
21. nov 2011

@katy2
@mamka78 Prepacte baby, ze otravujem, ale som na Slovensku uz, kedy je otvorena pohotovost zarucene ?

mamka78
21. nov 2011

zaručene pohotovosť funguje od 15,30hod.v každej nemocnici.Prídeš tam a povieš sestričke,čo som ti písala vyššie.Uvidíš,ako dopadneš,potom sa ozvi,budem držať palčeky 🙂

mamka78
21. nov 2011

@tehulka_mk bože furt zabudnem kliknúť na odpovedz 😝 ,máš to tam

katy2
21. nov 2011

@tehulka_mk myslim ze od 19.00 do 7.00... neviem ci aj nie skor, ale od 19.00 urcite

mamka78
21. nov 2011

pracujem na centrálnom príjme v nemocnici,takže služba začína v pracovný deń od 15,30,cez víkendy a sviatky non stop

tehulka_mk
autor
21. nov 2011

@mamka78 Dakujem pekne !!!! A dam vediet 🙂 Cize tehotensky test mam pozitivny a bolesti v podbrusku, ale nehovorit, ze o tyzden som objednana k doktorovi. Okeeej, drz labkyyyy prosim 😵

tehulka_mk
autor
21. nov 2011

@tehulka_mk
@mamka78 Babatko je zdravucke, silno bije srdiecko 🙂

tehulka_mk
autor
21. nov 2011

@katy2 Babatko je zdravucke, silno bije srdiecko 🙂

mamka78
22. nov 2011

@tehulka_mk jéééj to som rada,držím palčeky a užívajte si to 😀 😀 😀 daj si magnézium a kys.listovú a relaxuj 😵

tehulka_mk
autor
22. nov 2011

@mamka78 Okej, dam si magnezium, ten sumivy je vhodny nie ? 🙂 A dakujem velmi pekne 🙂

mamka78
22. nov 2011

aj šumivý je dobrý,ja som papala obyčajný tabletkový

katy2
22. nov 2011

@tehulka_mk GRATULUJEM 🙂))) Zobrali ta bez problemov? 😉

tehulka_mk
autor
10. jún 2012

@mamka78 Bambulka,pisem ti IP,len aby si si ma pamatala odkial som 🙂
@katy2 Ano 🙂

bibiiana
15. okt 2015

@mamka78 prosim vas od ktorej je pohotovost na rastislavovej ..to je tam kde sanitky stoja ? dakujem peknee : za odpoved 🙂

mamka78
15. okt 2015

@bibiiana od 15,30 sa začína UPS, gynekológia je presne tam 🙂, 7 poschodový monoblok nalavo od vratnice

bibiiana
15. okt 2015

@mamka78 to je to nove čo prerabali že ?🙂 dakujem Vam 🙂