Kde robia permanentný make-up v Prešove alebo v Košiciach?

zuzulik27
16. apr 2012

Boli ste niektora na PM v Presove alebo v Kosiciach? mate skusenosti? pripadne nejake odporucania? vobec neviem kde to robia a chcela by som ist na zaklade nejakeho odporucania aby som to potom nelutovala. prosim poradte. vdaka

lubinacubi
26. máj 2015

@sladka11 Máte peknú prácu tak, ako aj Veronika. Iné salóny radšej ani neukazujú svoje práce 🙂 V Bratislave už permanentný make-up tetujú aj číňania v nákupnom centre Avion!!! V miestnosti, kde brúsia nechty, tetujú aj permanentný make-up...ak dobre čítam, tak na to narážala Veronika vo svojich správach! Celý svet tak vyzerá, ako vyzerá! Vďaka peniazom - čertovým obrázkom! Za všetkým sú len a len peniaze

sladka11
26. máj 2015

ďakujem pekne,za váš názor,takisto prajem ešte veľa spokojných zákazníkov a pekný dník

sladka11
26. máj 2015

ďakujem pekne,za váš názor,takisto prajem ešte veľa spokojných zákazníkov a pekný dník

rebekamarcusko
26. máj 2015

@beautystudioveronika ak sa smiem spytat,pred dvoma rokmi som zmaturovala ako kozmeticka vizazistka a velmi rada by som chcela robit pernamentny make up,aleako sa stat profesinalkou?co ktomu potrebujem,aby som bola naozaj dobra?dakujem vopred za odpoved 🙂

editanew
26. máj 2015

@rebekamarcusko milá dáma, ale veď Vy už onedlho budete profesionálka 🙂 stačí si urobiť certifikáty v Rakúsku, Nemecku, vytetujte prvých 1000 zákazníkov, pomáhajte ženám s rakovinou zadarmo, natočte stovky videí, ukazujte svoju prácu verejnosti a potom verejnosť a médiá začnú uznávať Vašu prácu, ako prácu profesionála! Ak by ste sledovala prácu Veroniky dôsledne, tak by ste zistila, že toto všetko má Veronika už dávno za sebou 😀 😎 pozrite si jej stránky, možno Vám to pomôže 🙂
http://permanentny-make-up.sk/
http://permanentny-makeup.eu/
http://www.veronikakocianova.sk/
http://www.beautystudioveronika.sk/

beautystudioveronika
26. máj 2015

@editanew napísali ste to aj za mňa a veľmi správne, ďakujem :D Ešte by som dodala, že tisíce hodín zhrbená nad zákazníčkami, čiže podstivo odmakaných! Žiadna fušerácka robotka...

rebekamarcusko
26. máj 2015

@editanew slusne som sa opytala,nechapem preco zhadzujete,tymto sposobom.ach lutujem,ze som sa spytala.a urcite aj pani Veronika nejako zacinala a nespadla s tymi certifikatmi z neba. mam 21 rokov a nejako zacat treba,tak nabuduce vas poprosim odpoved bez toho sarkastickeho podtonu 🙂

rebekamarcusko
26. máj 2015

@beautystudioveronika ja som sa opytala ako ste sa k tomu dopracovali,kedze nechcem aby moje prace vyzerali zle a boli zle v buducnosti. nic viac.

basulienocka
26. máj 2015

@rebekamarcusko Mala by ste vedieť a tiež by som Vám odporučila, nedávať na konci vety smajlíka, pretože to vyznieva posmevačne!!! Tak preto tak reagovali, ale nenapísali nič zlé, ako pozerám, len pravdu 🙂

rebekamarcusko
26. máj 2015

@basulienocka nikdy by som nikoho nevysmievala a uz vobec nie niekoho,ktorobi svoju pracutak precizne a dobre ako Veronika. len odpoved od edity mi prisla neprijemne podana.lebo ja som sa slusne opytala ,necakala som,ze moja otazka bude vyzerat posmevacne 🙂ak tak vyzerala sa velmi ospravedlnujem

junala
26. máj 2015

@basulienocka Som staršia pani, ale ešte dobre vidím a vidím aj to, ako ste to mysleli 🙂 Ak by ste mala záujem sa priučiť k profesionalite, tak by ste Veroniku kontaktovala súkromne a nie tu a verejne. Takto ste si sama pred sebou zatvorila dvere. To sú moje 50 ročné pracovné skúsenosti. Našu mládež už nemá ani kto poriadne vyškoliť, vychovať, je mi z toho smutno.

rebekamarcusko
26. máj 2015

@junala bohuzial mi to nenapadlo. ospravedlnujem sa ak som niekoho urazila.

renataplenta
26. máj 2015

@rebekamarcusko konečne niekto, kto si viem priznať aj chybu 🙂 aj tak sa človek učí...

rebekamarcusko
26. máj 2015

@renataplenta tak ak sa to zda viacerim uzivatelkam asi je chyba vo mne. naozaj som nechcela aby to takto vyzeralo.

sladka11
26. máj 2015

Za tým všetkým sú roky praxe a drina..neide to byť profesionál zo dňa na den..

rebekamarcusko
26. máj 2015

@sladka11 to ani neocakavam,ze zo dna na den.

sladka11
26. máj 2015

To je obrazne povedané

jarhal
26. máj 2015

@rebekamarcusko moja vobec si to nenapisala vysmesne..naopak...bola si uprimna cista ako lalia...skor tie akoze damy ktore tu ucelovo robia reklamu ....mali by sa ti ospravedlnit za to co ti pisali...tato tema je vhodna uz na uzamknutie lebo ako vidim ...je snaha len a len o propagaciu istej osoby a jej prace...
temu si laskovo damy precitajte a robte reklamu inde 😉
jedine
@sladka11 robi svoju pracu v presova ..o com je aj nazov temy...

jarhal
26. máj 2015

@renataplenta chybu? aku pre pana..o com to trepete?

jarhal
26. máj 2015

@junala ste 50 rocna dama ale tentoraz ste netrafila pisete inej osobe nemate v tom nejak jasno... 😖

jarhal
26. máj 2015

@evickamoletka
je vidno, že nemáte iné starosti a rozoberáte tu blbosti! Kde pracujete? Čo ste vyšetrovateľka? Určite sme jedna osoba emoticon bývame všetci spolu...je mojím slobodným rozhodnutím, či sem uverejním môj stav, deti a pod. Vidím, že ešte stále sú niektorí ľudia úplne mimo realitu.

to ma byt co? kde pracujem ti moze byt jedno...aj keby som bola vysetrovatelka ..a co? meni na tom ze som napisla len svoj nazor...a myslim ze ano aj byvate spolu..lebo ste ta ista osoba z tym istym ,,rukopisom,,
a nie som mimo realitu kazdy sudny clovek vidi ze tuto realne nieje ..akokolvek som bola spokojna z kozmetickou co mi robila obocie tak by som nestriehla na nete ci o nej niekto pochybuje...ale robila by som veci uzitocne ..tu

je to tak ze ak niekto napise ..
damy co sa registrovali 18 maja 2015!!!! vsetky ako osy pichaju a kopu naokolo..to je prejav hnevu moja nie normalna reakcia...tu nieco smrdi..zeby podvod...asi budem vysetrvatel...lebo sa vsetky vraciate do temy ako vrah na miesto cinu

rebekamarcusko
26. máj 2015

@jarhal dakujem za vase pochopenie,vobec som to nemyslela tak,ako damy opisuju,ak to tak vyzeralo,jemi to luto,nikdy nikoho nevysmievam. ale dakujem,ze aspon jedna osoba vidi,ze som to nemyslela zle.

sladka11
26. máj 2015

Poviem úprimne, prihlásila som sa sem, pretože som nahodne na nete natrafila na otázku, kde v Prešove sa robí PMU..som tu zaregistrovaná krátko, len som trosku sklamana, že sa tu riešia úplne iné veci a nie k veci, myslím tým otázku, na ktorú som reagovala, keď som sa sem prihlásila.. Svoju prácu som prezentovala a o nič iné nešlo, len som chcela vyjsť v ústrety..

jarhal
26. máj 2015

aaale nie som jedna ...urcite to cita veeela uzivateliek a vidia aj ostatne ale asi sa boja nieco pisat a reagovat..ale je to jedno viem isto ze mas pravdu a nic zle si tym nemyslela naopak...je mi zel z takychto reakcii..pisala som sem pred casom a dostala som odpoved a viac som nemala zaujem reagovat..ale mam nastavene upozornenia na dalsie reakcie tak som si otvorila a co nevidim...supy uz kruzia... 😀

@rebekamarcusko

sladka11
26. máj 2015

Rebeka,to,že som napísala, že sú to roky praxe a driny, myslela som v dobrom, ja sama som 19 r.kozmetička, a na permanentný make up som sa dala nedávno, robím ho len ručne, cepielkou, na ihlu si zatiaľ netrúfam, ale jedno je isté, že musíš mať k tomu cit a aj talent, ja osobne rada kreslím a toto je pre mňa relax, mám svoju prácu rada.. Tak,aby si pochopila, ako som to myslela.. Dúfam, že som sa ta tým nedotkla..

rebekamarcusko
26. máj 2015

@jarhal no nechapala som,niektore sarkasticke reakcie,ale omluvila somsa,kedze som niekoho mojou otazkou pohorsila.

jarhal
26. máj 2015

@sladka11 ano bola ste k teme to je vsetkym jasne asi vas niekedy nasvtivim...lebo o toto mi slo..
dobre sa chvali samo..
nepotrebuje reklamy na tisic stran od tisic zakaznicok...
ak by som som mala tolko roboty ze nestiham tak si nerobim reklamu na vsetky svetove strany a nepcham sa do presova...ked uz som z tej bratislavy...

rebekamarcusko
26. máj 2015

@sladka11 nie nedotkla,vsetko ok 🙂 no ja som kozmeticka vizazistka len vyucena(maturita) ale ta skola ma vzdy velmi bavila,nepytala by som sa keby k tomunemam vztah.vzdy som chcela robit pernamentny make up,ale bola som rada,ze som 11dni po porode zmaturovala a odvtedy nebol cas sa tomu venovat.preto som chcela vediet ako sa ktomu dopracovat,aby som bola dobra.kde treba ist atd.nic viac som vediet nechcela,mozno som zle polozila otazku,ked na mna ine damy reagovali,ako reagovali.

sladka11
26. máj 2015

Poradím, ak to pomôže, každý nejako začíname, ak by si mala záujem, základné informácie ti môžem dať, ale ak, tak ma môžeš kontaktovať, ale na čísle 0911188609, myslím, že tu už bolo povedané všetko..

rebekamarcusko
26. máj 2015

@sladka11 zajtra by som vam zavolala,ak budete mat cas 🙂