Kde ste absolvovali gastro?

anka712
9. júl 2019

Ahojtee, mám na vás ešte jednu otázku 🙂 Teda hlavne na tých ktorí boli na hadicu do žalúdku. Prosím vás pekne, kde ste boli u akého doktora a v akom meste, taktiež má zaujíma ako ste s ním boli spokojný. 🙂 A ešte či majú hadicu tenkú alebo hrubšiu, pretože som počula že je to rôzne. Ďakujem 🙂

anka712
autor
10. júl 2019

@lorela počula som že sú dobrý doktori v Nitre, rozmýšľam že si to dám spraviť tam aj s injekciou, bola tam aj sesternica a vraj ani nevedela ako jej to urobili nič si nepamätá. Mám z toho strach, preto hľadám najlepšieho doktora pretože mi jedna písala že bola v Trnave u doktorky a že bola ešte dva týždne potom PN tak hľadám niekoho najlepšieho, rozmýšľam nad tou Nitrou tak uvidím 🙂

lorela
10. júl 2019

@anka712 Zatiaľ čo počúvam vo svojom okolí, tých, čo absolvovali gastroskopiu, tak ani jeden nemal negatívnu skúsenosť, že by bol lekár necitlivý alebo by mali nejaké problémy. Taká skúsenosť, ako píšeš 2 t. PN je podľa mňa veľmi ojedinelá a na druhej strane nevieme podrobnosti a okolnosti...
Sama mám "rešpekt" voči mnohým vyšetreniam a vôbec už len pred návštevami lekárov, niekedy sa bojím viac ako je nutné 🙂, a tak ti môžem zodpovedne prehlásiť, že toto vyšetrenie nie je bolestivé ani strašné a neviem aké... Vlastne nerozumiem, prečo sa to o ňom traduje.

kamilka2012
10. júl 2019

Mojmu 3 ročnemu synčekovi na detskom gastre v BB odporučila gastroskopiu,vysetrenie som odmietla a tak či tak je bez lepku a prospieva mu to.

anka712
autor
10. júl 2019

@lorela jasne chápem, no tak je to vyšetrenie ktoré si myslím že má strach každý keď to má absolvovať 🙂 ale tak keď budem musieť tam ísť, tak nech to zvládnem čo najlepšie

anka712
autor
10. júl 2019

@kamilka2012 ďakujem za skúsenosť. Ja som bola minuly rok na testy laktóza,lepok a podobne všetko mi zisťoval. Zistil vlastne len zvýšenú laktóza, mala som ísť na hadicu už minuly rok ale vykašľala som sa nato a nakoniec som celu zimu normálne bez bolesti prežila a toto leto sa to vrátilo, mám za sebou už aj sono včera som bola a všetko je v poriadku. Keby to mal byť len lepok aj ja ho hneď vysadím aby som nemusela ísť na tu hadicu😏

korunka1
10. júl 2019

@anka712 hlavne, že Ty si v rade na rozum stala 2x
Ešte si toho v živote veľa neprežila? 🤔😫🤦‍♀️

0hena0
10. júl 2019

@lorela zazila som dve vysetrenia. Jedno, takmer nevedrla ze sa cosi deje, s tenkou hadicou. Dvruhe vysetrenie, na inom mieste, taktiez PN. Katastrofa a s hrubou hadicou. Nieje lekar a sestra ako lekar a sestra. Jeden anjel a druhy mäsiar! Asi tak.

0hena0
10. júl 2019

@lorela nesuhlasim!!!

anka712
autor
10. júl 2019

@0hena0 tak tak, presne tohto sa bojím a hlavne preto hľadám skúsenosti od ľudí kde boli spokojný a kde nie. Tiež sa presne tohto bojím, preto má zaujímala aj ta hadica kde majú tenkú a kde hrubšiu.

0hena0
10. júl 2019

@anka712 citaj si recenzie u lekarov na googli ked si das do hladacika aj v tcvojom mieste bydliska. Neviem odkial si.

anka712
autor
10. júl 2019

@0hena0 no ja chcem ísť do tej Nitry ako som písala, len tam je viacej lekárov

0hena0
10. júl 2019

@anka712 popozeraj recenzie. Iste su na strankach.

0hena0
10. júl 2019

@0hena0 alebo sa porozpravaj s lekarom, sestrickou a uvidis kto ti viac sadne. Aj tak sa da.

anka712
autor
10. júl 2019

@0hena0 áno asi skúsim tak, no stále to odkladam 😫Už rozmýšľam že si ešte skúsim nejaké probiotiká kúpiť alebo niečo na bolesti, no nechcem moc ísť na tu hadicu. U nás v rodine nikto nato nebol a ja som nikdy takéto problémy nemala tak sa tomu snažím stále vyhýbať ale pravdepodobne má to neminie a skúsim asi tých lekárov v Nitre. Ďakujem za radu

rainbow82
10. júl 2019

@korunka1 a pokračujeme 😂😂😂😂😂

korunka1
10. júl 2019

@rainbow82 neverending story 🤣😂

0hena0
10. júl 2019

@anka712 mam dve alternatívy, prv ti posepnem, ze si kup kotvicnik zemny, sypany caj v cajovni. Pit ho podla odporucani na nete. Nezlakni sa, odporuca sa najma muzom na prostatu a erekciu. Ale velmi dobre pomaha pri traviacich potiazoch a zapalom zlcnika.

anka712
autor
10. júl 2019

@0hena0 nájdem to normálne na internete ? Idem to skúsiť pozrieť. Ďakujeeem veľmi

0hena0
10. júl 2019

@anka712 alebo. Cez lekarku na recept si zaobstaraj MOVIPRET, vycistis si crevo tak ako je v popise, akoby si isla na kolonoskopiu. Po par dnoch, 2,3 ucitis ulavu a ver, vsetko co sa ti za tvojho zivota nalepilo na creva a pod.vypláva do zachoda a poznas tu neuveritelnu zmenu. Pri tom schudnes aj mozno 2,3 kg. Nakolko okolo 2kg.vazi ten bordel na stenach v crevach.

anka712
autor
10. júl 2019

@0hena0 a z toho mi nebude viacej zle? Pomôže to k lepšiemu?

0hena0
10. júl 2019

@anka712 napus do do spravy ake mas potiaze.

anka712
autor
10. júl 2019

@0hena0 dobre píšem 🙂

mirkava
12. júl 2019

@anka712 mam 16 rokov celiakiu.... hadicku do hrdla mi davali velakrat..... nie je to take hrozne..... da sa to prezit.....neprijemne, nadvihuje na vracanie, ale znesitelne. Cierna hadicka hrubka tak aby vosla do hrdla..... zvladnes

llenka014
12. sep 2021

@korunka1 ako sa vola?

karolanna
18. jan 2022

Dobri deň prosím vás viete mi niekto poradiť bol už niekto rakúsku linz dakto na gastro. Ako robia? Tal že dávajú ta spať? Ďakujem za odpoveď 😍