Kedy vám zabrali antidepresíva?

25. jan 2024

Zabrali niekomu AD až po troch mesiacoch ?

andrejita26
25. jan 2024

Ano, trvalo to cca 2-3 mesiace

888elizabeth
25. jan 2024

Ideálne kombinovať priamo s trenovanim pritomnosti, zdravou zivotospravou a zmenou myslenia. Mne pomohli meditácie od Michala Drienika, sú zadarmo na youtube pod jeho menom. Potom som sa postupne mohla zbaviť antidepresív. Trvalo to, bola to práca na sebe (ktorú väčšinou ľudia odmietajú robiť), ale som rada, že som si tým prešla. AD ničia zdravie z dlhodobého hladiska...

autor
25. jan 2024

Ja už beriem vyše troch mesiacov a stále to nie je okej 🙈

domi2425
25. jan 2024

zalezi aj ake AD beries, ale ak nevidis zmeny treba to konzultovat s lekarom a lieky ti vymeni

autor
25. jan 2024

Beriem Eliceu

domi2425
25. jan 2024

tam je dlhsi nastup ucinku, ak pocitujes aspon male zmeny tak je to ok, ak vobec ziadne vyse 3 mesiacov tak by som skocila za doktorom lebo je uplne normalne ze lieky nesadnu a musi sa vyskusat nieco ine🙂

autor
25. jan 2024

@domi2425 v niečom mi pomohli tie lieky, ale necítim sa ešte zdravá a mávam stále hnusne stavy.

domi2425
25. jan 2024

a kedy naposledy si bola u lekara ? ked mu o tom povies tak to bude urcite riesit, ked pises ze mavas hnusne stavy tak sa netrap zbytocne a za to nic nedas, robi sa to uplne bezne

sejbipi
25. jan 2024

Ja som mala pocit, že mi AD zabrali už po 2 týždňoch. Sám lekár sa čudoval, čudoval sa aj tomu, že mi vyhovujú a stačia presne tie ktoré mi dal. Lebo vraj je to s tými AD ako lotto, treba skúšať a meniť

autor
25. jan 2024

@domi2425 lekárka vie o mojom stave, píšeme si. Tiež zvažujem zmenu. Trochu ma to mrzi lebo som vykladala nádej do týchto liekov to už sú druhé čo mi nesadli 😊

domi2425
25. jan 2024

chapem ale ako napisala vyssie
@sejbipi tak naozaj je to ako lotto, niekomu zaberie inemu nemusi ale aspon mas lekara “na telefone” niekde sa caka aj cele tyzdne na terminy😅

autor
25. jan 2024

@domi2425 tebe uz menili AD?

domi2425
25. jan 2024

ak chces tak mi napis sukromnu spravu🙂

leonakr
22. júl 2024

Ahojte 🙂môžte sa ozvať prosím kto užíval Eliceu?Za aký čas vás dostala do naozaj vami spokojného stavu?A pri akej dávke prosím?🙏