Kedy začne účinkovať liek Tiapridal?

maria123a
24. apr 2022

Ahojte vie niekto kedy začne účinkovať liek tiapridal? Užívam ho asi týždeň a zatiaľ stále mám problém ktorý som mala a to tiky.. neviem či účinkuje hneď alebo dlhšiu dobu musím užívať

joesvk
24. apr 2022

@maria123a Tiapridal je typický liek, ktorý účinne pôsobí, keď je organizmus nasýtený,teda nie po dvoch dňoch. Ale po týždni užívania už by nejaký efekt mal byť viditeľný. Je tiež dôležité nastaviť vhodnú dávku. To podľa potreby ako sa budeš cítiť, určí lekár.

marielkq
24. apr 2022

@maria123a určite treba dlhšiu dobu, týžden a viac, telo si musi urobit hladinu lieku...

lukasko12
4. júl 2023

Mozem dat tiapridal 2 ročnému na ukludnenie lebo zachvilku sa z neho dostanem ja na psychiatriu

angelous1991
4. júl 2023

@lukasko12 tento liek je na predpis . Ak máš problémy s dieťaťom navstiv s ním psychológa a ani neuvažuj že ho budeš dopovat liekmi . K takémuto lieku je dlhá cesta kým ho lekár predpise !
Boha dopovat decko fakt ! Čo by som ja za to dala keby môj syn nemusel užívať nič !

jane1987
4. júl 2023

@lukasko12 naozaj dufam, ze toto je len blby a nemiestny vtip

veronika1754
4. júl 2023

@maria123a syn ho užíval keď mal cca 8 rokov, od druhého tretieho dňa bolo cítiť rozdiel v správaní no tiky úplne prešli až cca za mesiac a pol, ale už po týždni boli tiky menej intenzívne, užívali sme cca rok, teraz je od vysadenia cca 5 rokov a tiky sa nevrátili