Kĺbová výživa, skúsenosti?

viera1107
11. júl 2019

Ahoj, chcem sa vás popýtať na skúsenosti s produktami na kĺby. Mám poškodenú krčnú platničku a neurológ mi odporučil pridať k liečbe aj chondroprotektíva, ale neviem po akej značke mám siahnuť aby to neboli iba vyhodené peniaze. Niekedy dávno som kvôli ramenu užívala Colafit, ale nezdal sa mi nejako úžasne účinný. Kolega bral Alavis pre kone, hovoril že nemal vedľajšie účinky ííí-há🐎.. Ten radšej nechcem, čo vám pomáhalo?

monane
11. júl 2019

@viera1107 ja bariem aj rodinka, aj zvieratká Aptus apto flex pre kone, je úžasná, chutná, sladká a pomáha.

0silvia0
11. júl 2019

@viera1107 alavis je už aj vo verzii pre ľudí a každý ho chváli, tak skus ten.

amelia000
11. júl 2019

@viera1107 pripadne este silna klbovka je animal flex...blby nazov ale je pre ludi

macko_bazar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
staronova
11. júl 2019

mne aj minulý rok aj práve včera lekár povedal, že chondrosulf je najúčinnejší...preto je na predpis....vždy beriem iba ten...voľnopredajné sú preto voľnopredajné, že sú slabšie, pre prípad nežiadúcich účinkov....predpísal mi tri balenia, to je minimálna doba užívania....podotýkam, beriem to už dlho, nie som lekár, píšem iba zo svojej skúsenosti....

viera1107
autor
11. júl 2019

Ďakujem 😉

0hena0
11. júl 2019

@viera1107 toto si kup, je to ale na recept. Nic lepsie nepoznam. A zelatinu. Do pohara das 2 kavove lizicky zelatiny v granuliach, nie prasok. Zalejes 100ml.vody a nechas odstat minimalne pol hodinku. Na lepsiu chut vy vytlacim do toho trochu limetky alebo citron. Uzivat mesiac. Mesiac pauza a tak dookola. Takze ob mesiac. Kazde rano toto pijem. A pokozka sa ti tiez tak zlepsi, ze odpadnes 😊

0hena0
11. júl 2019

@viera1107 oprava, nieje na recept. Ja som mala ale plne hradila.

bulino1
21. nov 2019

Ahoj. neviem, ci je to este aktualne, ale akurat som urobil porovnanie klbovych vyziv. Dufam, ze ti to pomoze vybrat: https://zdravopedia.sk/vyziva-pre-klby-porovnanie

bulino1
21. nov 2019

@0hena0 Orthocomplex ma v dennej davke male mnozstvo chondroitin sulfatu a MSM. Su aj lepsie produkty na trhu.

pedro123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz