Klinika Cibamed Prievidza - skúsenosti

babulka82
5. feb 2015

nemate niekto skusenosti s touto klinikou alebo vaši znamy? našla som to len na nete a vyzera to fajn ,dAKUJEM

petersf8
5. feb 2015

Ahoj, dnes som sa odtiaľ vrátil , som po ACL plastike , s klinikou a aj s personálom 100% spokojnosť .

babulka82
autor
5. feb 2015

@petersf8 vraj celu operaciu preplacaju cez poistovnu?

petersf8
7. feb 2015

V mojom prípade nie, mám všeobecnú

lulubinka
20. mar 2015

ahojte, mate niekto skusenosti aj s ESTHE klinikou a MANUSMED? ktora je lepsia z tychto troch. mam ist na odstranovanie znamienok. v ktorej preplaca poistovna?

beika333
4. máj 2017

@lulubinka Zdravim,vidim,ze je to starsi prispevok,ale tiez by ma to zaujimalo.Zistili ste nieco blizsie?Dakujem pekne

lulubinka
5. máj 2017

@beika333 nakoniec som bola na severe v cibamed.dala som si naraz odstrániť 5 znamienok ale nabudúce pôjdem inam.uz viac krát som si dala niečo odstrániť ale takúto rýchlovku som ešte nezažila.po umrtvovacej injekcii takmer vôbec nečakal kým zaberie a každé znamienko som cítila ako ho reze a šije.po upozornení síce skúsil ešte dopichnut viac látky ale nepomohlo.inak jazvy vyzerajú celkom dobre aj keď by to mohlo byť krajšie.

beika333
5. máj 2017

@lulubinka Skoda,chcela som ist tam.V Manus mede zase som volala a nemaju od aprila uzavrete zmluvy so vseobecnou....a nikoho ineho uz nepoznam tu v okoli.

beika333
5. máj 2017

@beika333 a Esthe klinika funguje momentalne,neviete?

lulubinka
5. máj 2017

@beika333 to neviem či funguje.ale ak môžem poradit, ale to by ste museli mať na to čas tam chodiť.Tak v žilinskej nemocnici je mudr NEJDKOVA.perfektný prístup pekne jazvy aj cenovo menej ako u plastickeho.
A ešte ma napadlo tam kde je cibamed je aj jeden plastický chirurg z Ba.už neviem ako sa volá ale je drahší a býva tam pár krát do mesiaca.

beika333
5. máj 2017

@lulubinka ano k nemu ma poslali,ale momentalne tu nieje a mne to suri,zachvilku budem rodit tak som to chcela stihnut,ale vyzera ze to nestihnem.😔

beika333
5. máj 2017

@lulubinka a do tej ziliny to by boli min 3navstevy vsak?konzultacia,zakrok,vybratie stichov.

lulubinka
7. máj 2017

@beika333 no to by bolo na dlhšie.ja som bola ešte dva krát navyše lebo mi to brusila aby mi nebolo vidno jazvu keďže to bolo na tvári.tiez uvažujem že keď budem na materskej tak si to obeham aj do za a bude to na 100% dobré. Ale majú toho veľa tiež objednávajú až o niekoľko týždňov.

beika333
7. máj 2017

@lulubinka Este aj brusit?Fuha,som necakala tolko peripetii s tym...

lulubinka
8. máj 2017

@beika333 no snažia sa robiť to poriadne.ale to brusenie nemusíš mať.sa ta spýta.mne to ofdporucila kedze to bolo dosť hlboké a jazvu by bolo vidno.