Kolagén a kyselina hyalurónová

13. feb 2022

Ahojte, máte skúsenosti s užívaním týchto produktov? Ak ano splnili ocakavania, alebo nie? Pripadne ktoré ste užívali?

mogaa
14. feb 2022

záleží kvôli čomu ich chceš užívať a aj od formy akou ich chceš užívať....

autor
14. feb 2022

@mogaa všeobecne pre podporu organizmu kĺby, pleť… a forma mi je v podstate jedno. Chcela som skôr skúsenosti😊

rdi
15. feb 2022

Jaaj, no jasne 🙂 Kolagen je najviac, to ked som spozorovala nejake tie vrasky, som si povedala, ze chcem nieco zacat uzivat. Ono to je podla mna najlepsie, ked vies co chces a uz si podla toho hladas a zistujes nejake informacie aj co sa tyka davkovania, formy pripadne ceny a podobne 🙂

mogaa
15. feb 2022

ja beriem teraz kolagém z GymBean a je super....jednak ma menej bolia kĺby po cvičení a veľmi to vidieť aj na nechtoch....

ciola
16. feb 2022

Suhlas, kolagen ako doplnok je za mna tiez super 🙂 Akurat si ho idem dat 🙂 Take prakticke balenie ze to supnem do kabelky a je to 🙂 Inak nechty su kapitola sama o sebe, ale tak ja to mam po mamine, teda mala som, ze sa mi lamali a stiepili ale zaklopem na celo, ze teraz vyzeraju velmi pekne 🙂

mogaa
16. feb 2022

@ciola o tom zeen colagen som počula chvály😉prosím ťa ktorý máš ty? ten 7200mg alebo 6000mg? vidíš na sebe aj výsledky? na pleti či na kĺboch?

autor
16. feb 2022

@ciola Ten Zensen som pozerala aj ja.
A co poviete na tento?
https://www.kolagendrink.sk/e-shop/60-dnovy-pro...

ciola
17. feb 2022

@mogaa toto je 6000 mg 🙂 Vies co tak postupne som si vsimala na sebe hlavne plet, co sa tyka cela a aj nechty. Tak uvidime postupne este pri dalsom uzivani, ze co odpozorujem 🙂
To je Zeen, asi si sa len preklikla v pisani 🙂 Ale tak clovek ked si chce nejaky vybrat, tak je fajn si poprecitavat a pozistovat nejake info 🙂 A ty to chces na pravidelnej baze uzivat, alebo chces len nieco vyskusat? 🙂

autor
17. feb 2022

@ciola ja chcem vyskúšať, a ak uvidím účinok tak by som ho užívala pravidelne. Ty uzivas pravidelne? Ano zeen som myslela.
Nad kyselinou som uvažovala hyaluromed. Uz dlhšiu dobu zvažujem hlavne tu kyselinu. Kolagén som začala až teraz uvažovať. Dost sa to propaguje a to ma trocha odrádza od účinku. Preto som chcela skúsenosti priamo od užívateliek, ktoré nie su platené za propagáciu. Lebo instagram je toho plny.
Odkiaľ objednavas ten zeen?

ciola
18. feb 2022

No jasne, tomu rozumiem, vsade je toho vela a clovek ked by aj chcel nejake blizsie info tak bud sa odniekal docitat alebo este vyhoda pokial mas kamosky a zname ktore s tym maju viac skusenosti 🙂
No ale tento co uzivam to je vlastne neochuteny ale maju aj zlaty a ten obsahuje aj kyselinu hyaluronovu 🙂 Takze to by si ked tak mala vsetko v jednom 🙂 Ten si planujem zakupit ked toto balenie douzivam 🙂 Vies co v DMke som si ho kupila, to mam po ceste z prace. A vlastne aj s tou kyselinkou, co si pisala, to chces mat vsetko takou tekutou formou? 🙂

autor
18. feb 2022

@ciola ano take na pitie. Videla som aj vo Fann parfumeriach. Tak uvidím este preštudujem a rozhodnem sa. Ale asi som za ten zeen. A keď píšeš ze zlatý je s kyselinou tak nie je o com.

ciola
21. feb 2022

Som rada, pokial som ti pomohla rozhodnut sa 🙂 Ako suhlasim s tebou, ze zase zbytocne keby si toho brala vela, vies ako to byva, telo aj tak navyse co dostava vyluci, a takto pokial to budes mat obsiahnute v jednej dennej davke, tak presne asi nie je o com 🙂

rdi
24. feb 2022

No inak daj potom vediet 🙂 Ma zaujima ci si este volaco studovala alebo ako 🙂 Este ze je ale vseobecne tolko dostupnych informacii, clovek v tejto dobe fakt len zapne mobil alebo pocitac a ide to :D

katarinabelakova
15. júl 2022

Žienky ja by som chcela collagen na pleť aj kĺby nájdem to v jednom collagene, alebo musím kúpiť 2 rôzne druhy collagenov? Ďakujem