Konská masť na vonkajšie hemeroidy?

valik111
19. nov 2018

Ahoj. Znova ma trapia vonkajsie hemeroidy... Nemam to prvy krat, takze viem co treba robit. A stale mi to ustupovalo, az preslo uplne. Teraz to mam stale horsie, vascie... Chcem sa len opytat ci mozem na to pouzit konsku mast. Lebo tie maste specialne co mam, neponahaju...

jaja23
19. nov 2018

@valik111 skusila si aj Avenoc?Aj cipky?Mne sa to hrozne zhorsilo po porode a jedine toto mi pomaha,aj ked mi to neustupilo uplne zial.Ale pred porodom mi to velmi pomahalo.

rodinnahomeopatka
19. nov 2018

@valik111 ak su uz chronicke, odporucam liecbu homeopatiou a podporou s bunkovymi solami. Treba liecit pricinu vzniku, inak sa budu stale opakovat. Je to velmi casty problem medzi ludmi a dookola sa to riesi v diskusiach. Ak chces ist k homeopatovi, napis mi spravu, pozriem sa, kto je blizko tvojho mesta.

valik111
autor
19. nov 2018

@rodinnahomeopatka ja som v zahranici, ale dakujem... Pred rokom som s tym bola u lekara. Mam kremy a kremy... Chcem si to dat odstranit, ale az ked budem mat volnejsie v praci, tak v decembri...

janulka2811
19. nov 2018

Skusala si HEMOSTOP GEL???
Nad operaciou si neuvazovala?

valik111
autor
19. nov 2018

@janulka2811 vyssie som pisala, ze chcem ist na operaciu asi v decembri. Potrebujem to len do toho casu ukludnit.

janulka2811
19. nov 2018

@valik111 necitala som komenty druhych 😉
A pouzila si HEMOSTOP GEL plus tablety ???

valik111
autor
19. nov 2018

@janulka2811 nie... Pouzila som uz vseliake maste, sprchy, kupele, kocku ladu, caje... Fuuuu

janulka2811
19. nov 2018

@valik111 tak skus to co pisem a uvidis ihned zmenu.

valik111
autor
20. nov 2018

@janulka2811 a najdem to c nemecku?

janulka2811
20. nov 2018

@valik111 to ja neviem 🙄 treba zajst asi do lekarne a spytat sa

danielkadandy
7. júl 2019

Ja som sice este nerodila ale s jemeroidami som sa uz tiez poriadne natrapila...mozno ich mam preto ze mam od detstva traviace problemy...neviem
Mala som s tym dost dlhe obdovie velky problem..nic mi nepomahalo, capiky , maste z lekarne, sedacie kupele...nic
Mam pocit ze mi to spravilo aj stresove obdobie..
Teraz mam pomerne klud, no ak nedbam na stravu ze napr..zjem vela sladkosti, alebo cokolady, alkohol...proste nic zdrave....tak hned mam tvrdu stolicu alebo ma prezenie co mi opat zobudi hemeroidy....ale mne pomaha natriet olejom...kokosovy, olivovy.... a hned ulava a pokoj...
To je taka moja skusenost....
Takze uz nic z lekarne...jednoducho olej..je prirodny a navyse mi nevadi dat si ho trochu aj dovnutra...kedze je jedly a ide do tela tak je podla mna uplne bezpecny aj tam 🙂