Kozmetika na mastnejšiu pleť

kllamarka
18. júl 2016

Ahojte, viete mi poradit kozmetiku, pripadne sami mate podobnu plet a dobre skusenosti s niecim?
Mam mastnejsiu plet (upchate pory atd) a pritom mam sklon k rosacea - uz mam zopar "metliciek" na tvari.
Hladam krem, ktory by si zklbil liecbu metliciek a aj mastnu plet.
Dakujem za rady.

dominikav123
18. júl 2016

Ahoj mne celkom pomáha rada Sebio od Bioderma. Vyskúšala som aj Vichy ci Eucerin ale príliš mi tvar vysusovali ale Bioderma, konkrétne krém Sebio Hydra je super. A na to začervenanie skús Holtov krém alebo kozmetiku A-derma.

matrioska86
11. júl 2017

ahoj, ja pouzivam kozmetiku Nuance (modru radu) - denny, nocny, ocny krem a este take serum. mam najma problem s mastnym celom asi odjakziva :( a pouzivam tuto radu uz pol roka a som velmi spokojna s vysledkami. "metlicky" na tvari nemam, tak v tom ti neviem poradit.

gabona1
18. júl 2017

Ahoj, aj ja používam od Vianoc Nuance krémy, mala som modrú radu, teraz mám červenú, lebo skúšam. Je to výborná kozmetika, dovolím si povedať, že lepšia ako Vichy, neobsahuje žiadne farbivá, žiadne stabilizátory...je čistučký, voňavý krém.

lenkasimakova
18. júl 2017

Ja používam kozmetiku gisele delorme, čistiaci gél a sérum. Mám taký istý problém ako ty- mastná pleť a rosacea. Je síce tá kozmetika drahšia, ale vďaka nej mám po problémoch.

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz