Kozmetika so slimačím extraktom

gwynet
10. mar 2015

Mám problémy s pigmentovými škvrnami a počula som o tejto kozmetike, že napomáha k bieleniu týchto škvrn. Má s tým niekto skúsenosti? Kde by som to mohla zohnať a koľko taká kozmetika stojí?

takasom
12. mar 2015

Ahoj gwynet, tak ja uz krem so slimacim extraktom pouzivam cca pol rok mozno aj viac. Mozem len odporucit netvrdim ze mi zmizli ale su take svetlejsie a tiez uz tak netvoria ked som na slnku . moja problemova artia je okolie oci ☹(. Kremik som dostala od sestry . isto ho objednala z netu lebo ona fici na tomto style nakupovania 🙂 ale nazov ma Victoria Beauty Intenzivny bieliaci krem so slimacim extraktom

moravackaaa
12. mar 2015

Já ho používám už delší dobu, jsem světlá blondýna se sklonem k pigmentovým skvrnám. Neexistuje nic co by Vás toho úplně zbavilo,ale tento krém se slimačím extraktem mi fakt o pár tónu pomohl vybělit skvrny. Přesně ,který opisuješ tak ten používám Intenzívně bělící se slimačím extraktem. Takže Gwynet skus to tento není ani finančne náročný.

brambleberry
12. mar 2015

ahojte kočky, chcela som sa Vás opýtať. Nakoľko mam tiež dosť problémi s pigmentami, aj by som ho možno skusila, ale akosi ma odrádza ten názov , že so slimačím extraktom . Aký je tento krém? Myslím vôňou , konzistenciou - nie je to niečo smradľavé a slizské?

takasom
13. mar 2015

Ahoj bramblebery, nie tak toho sa nemusis bat podla mna kraasne vonia a ma aj prijemnu konzistenciu 🙂 myslim ze to stoji za pokus 🙂, alebo ak sa bojis zacni pletovou maskou napr. Purederm pletova regeneracna maska na presvetlenie pokozky so slimacim extraktom. Uz uvidis sama co ta oslovi 🙂

gwynet
autor
24. mar 2015

Ďakujem už som to našla - teraz majú aj 30% zľavu takže idem do toho. 🙂

brambleberry
25. mar 2015

Ahoj takasom, včera mi prišiel balíček so slimákom , ktorý som si objednala. Na podiv som prekvapená, lebo je to ozaj klasický krém, ktorý keby nemal obal so slimáčikom , tak je na nepoznanie od ostatných. Výborná je ta micleárna vodička a to som ešte neotvorila mydlo. Môj dojem na prvý pohľad zatiaľ ok , vrelo doporučujem aj ostatným, nebojte sa toho.

glowix
25. mar 2015

Ahojte, ja som mala velky problem so pigmentakami na tvari, vyzeralo to hrozne, pomohol mi v priebehu dvoch mesiacov Avelanovy olej..kazde leto ho pouzivam a od vtedy žiadne flaky na tvari nemam 😀