Kresťanský psychológ zadarmo v Bratislave

lulaba
14. máj 2015

Baby, nevyhnutne potrebujem pomoc. Hladam krestanskeho psychologa zadarmo/ za dobrovolny prispevok v BA, najlepsie Karlova Ves. okrem Salezianov na Mileticke. Nemaju niektpei nahodou priestor, kde mi niekto pocas sedenia postrazi dcerku? Mnohokrat mi ju nema kto postrazit...Dakujem

mima4
14. máj 2015

@lulaba
viem len o dr. Lachovi, ale urcite nie je zadarmo, kedze je velmi dobry a kvalitny.

lulaba
autor
14. máj 2015

Ďakujem, no pre nedostatok financii su moje moznosti obmedzene :/

funy37
13. jún 2015

mima4,
prosim ta nemas na dr Lacha nejaky kontakt resp. nevies kde ho najdem??
Dakujem.

lulaba
autor
13. jún 2015

@funy37 skusim ti najst

lulaba
autor
13. jún 2015

Family garden - Don Bosco na Mileticke v BA a Quo Vadis - Kostol svatej trojice v BA.

iffka2002
13. jún 2015

dobré referencie sú na pani Majku Michnovičovú, nie je psychológ ale robí poradenstvo, tu má aj stránku plus kontakt.. poznám osobne- veľmi fajn človek. pokiaľ viem tak berie dobrovoľný príspevok- resp dohodou;)
http://www.euzdravenie.szm.com/svedectva.html

a viem zohnať kontakt na Dr Lacha ak ste nezohnali- ale iba do pošty pošlem radšej. Len upozornenie, 50E hodina : 😕

funy37
14. jún 2015

Dakujem za rady, velmi ste mi pomohli a tomu kontaktu sa samozrejme potesim 🙂
Dakujem!

kvetna7
7. feb 2017

@iffka2002
Dobrý deň Iffka,

chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, ak by to bolo možné, o poslanie kontaktu na pána doktora Luboša Lacha. Email: vierakvetna@gmail.com
Ďakujem pekne.

Viera

lapersefona
5. mar 2019

Dr Lachovi môžte napísať zadarmo odpíše. Venuje sa relácií psychologická poradňa na Radio7