Krvácanie po menštruácii

rybka20
23. mar 2013

Ahojte baby, prosím Vás pekne, mám 8 - 9 dní po menštruácii. Včera som mala slabý hnedo-ružový výtok, dnes mám silnejšie krvácanie s pobolievaním podbruškom, podobné ako menštruácia. Pohl. styk som nemala. Antikoncepciu neužívam. Takéto problémy som nikdy zatial nemala, menštruáciu mávam pravidelne. Čo to môže byť? Ď.

bibi01
18. apr 2013

ahoj rybka20 , ja mam taký istý problém. Mala som po menštuácií 9 deň a objavil sa mi výtok už teraz krvácanie. Chcem sa opýtať ako si s tým dopadla? Navštívila si lekára?

lolonka
19. apr 2013

baby..môžete mať iba ovuláciu a nemusí sa nič diať..........buď počkajte, či sa to bude opakovať..alebo bežte gynekológovi.......môžete mať niečo s krčkom...alebo niečo vo vnútri maternice.......švagrová má stále tento problém....najprv mávala s krčkom problémy...museli jej ho skracovať....a teraz tiež 3 mesiace krvácala aj mimo menzesu a má v maternici cysty, ktoré musia ísť von..........bežte radšej na sono......držím palce... 😉

nikola1998
14. dec 2019

@lolonka no ja som od pôrodu mala všelijaké komplikácie. Už pri pôrode bola prvá, že mi nevedeli oslabiť krvácanie, mi museli pichať injekcie a šestonedelie trvalo cez 7 a pol týždňa silné krvácanie. A teraz toto, tak ja už neviem. A doktorka robí len 3x do týždňa a má plnku. Minule keď ma preobiednala, tak sme akurát s dcérkou boli choré, tak sa to zrušilo