Kto trpí nespavosťou?

karinaaaa
24. sep 2021

Trpí tu niekto nespavostou ako ste to riešili? Ďakujem

jana_eyre_2
24. sep 2021

To by aj mňa zaujímalo...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
24. sep 2021

Vyrastli mi deti. :D

juliet86
24. sep 2021

@karinaaaa odporucam kognitivno behavioralnu terapiu. ak vies po anglicky aj na youtube k tomu najdes vela videi. zalezi aj co ti ju sposobuje kedy a ako vznikla atd.

annelka
24. sep 2021

@karinaaaa ES'Leep - výživový doplnok
čisto prírodný produkt na podporu kvalitného spánku. Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom od firmy Essens.
ES’Leep obsahuje účinnú kombináciu piatich látok, a to extrakt šištice chmeľu otáčavého, extrakt plodov višne obecnej, inozitol, extrakt čierneho korenia a chróm.
Pre osoby s poruchami spánku a zaspávania. Maximálne účinky ES’Leep sa prejavia pri dodržiavaní správnej spánkovej hygieny.
1 tableta približne hodinu pred spaním (odporúčame pravidelné užívanie a po 2 – 3 mesačnej kúre aspoň 1 mesiac vynechať). Vďaka prírodným zložkám nie je ES’Leep návykový. Objednávam za Velkoobchodnú cenu. Ak máte záujem alebo otázky napíšte do súkromnej správy.

chiarinka
24. sep 2021

ja ako som začala pravidelne užívať magnézium / magnosolv - je na predpis /, toto mi pomohlo a prestali mi aj kŕče v nohách

mondolina
24. sep 2021

melatonín, do 20 min. spím, celú noc👍

beatabaw
25. sep 2021

@karinaaaa trittico

jankaryan
6. okt 2021

@bambulienka25 aké lieky si brala?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaryan
6. okt 2021

@bambulienka25 a neveríš teraz žiadne

jankaryan
6. okt 2021

@bambulienka25 a toto ti pomohlo s nespavosti

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaryan
7. okt 2021

@chiarinka na nespavosť ti zabralo magnezko

chiarinka
7. okt 2021

@jankaryan áno a hlavne mi prestali hrozné kŕče v nohách ,ale musím ho brať pravidelne

veuska2
11. okt 2021

@karinaaaa trpela som chronickou nespavosťou 8 rokov. Kľúčom je už vyššie spomenutá kognitívno behavioralna terapia. Lieky nepomáhajú v dlhodobom horizonte. Keď chcete viac info, napíšte.

jankaryan
24. okt 2021

@bambulienka25 a ešte beriete lieky?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaryan
26. okt 2021

@karinaaaa písala som spravu ahoj ako si to riešila?

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jjankaa83
5. jan 2022

https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/kto-trpi-naucenou-nespavostou/ Dámy, pozrite si túto našu debatu o nespavosti. Možno sa v tom nájdete, začnete sa na svoj problém pozerať inak.

karima512
26. apr 2023

ja si davam cbd cko, teraz skusam uz dlhsie aj s melatonimom od vitariana a zabera velmi dobre

polaadamko
15. apr 2024

@veuska2 dobrý deň, viete mi dať prosím nejakel rady? alebo odporúčanie na terapeuta? 🙂 ďakujem

veuska2
15. apr 2024

@polaadamko mrknite na môj web: www.naucena-nespavost.sk a prihláste sa na Emailový kurz zdarma. Možno už len ten Vám bude stačiť k pokojnemu spánku 🙂

polaadamko
15. apr 2024

@veuska2 ďakujem už sa hlásim 🙂