Ktoré vložky Tiande mám používať?

aalzbetkaa
8. jan 2020

Ahojte baby.. Objednala som. Si kúru alebo ako to nazvať, na mykozu... Len neviem ktoré vložky mam kedy používať, a ci keď dostanem menzes alebo ako... Prosím napíšte mi aj správu ak tak. Ďakujem

neluskas
8. jan 2020

@aalzbetkaa ahoj, ja som si mykozu poriesila prirodnymi produktami. od kedy ich uzivam tak nemam s tym problem. dôležitá je aj hygiena pri tomto probléme, takze som zmenila aj sprchový gél za cisto prirodny, pekne upokoji pokožku aj pálenie a vyrovnava ph pokožky a vydrzi aj vyse mesiaca

timka82
15. apr 2020

https://www.facebook.com/groups/865869973815592/ toto je moja skupinka, pridajte sa a rada vám všetko vysvetlím. 😉

marselita10
15. apr 2020

@aalzbetkaa ahoj, ja nedam dopustit na ich vlozky. mne velmi pomohli a pomahaju na mykozu. a moze byt ze aj k tehotenstvu mi dopomohli. ta baba co ti to odporucala by ti mala povedat aj postup ako ich pouzivat. na mykozu som vybrala10 dnovu kuru vloziek energie zivota mimo menzes {tie su balene po samom} a urcite sa umyvat aj intimgelom s koloidnym striebrom. plus ja som zmenila aj stravu. ja od kedy poznam tu znacku, tak len ich menstruacne vlozky kupujem.

marci987
25. jan 2021

@marselita10 Ahoj, co vsetko od TianDe pouzivas? Ako si zmenila stravu?

marselita10
26. jan 2021

@marci987 menstruacne pouzivam energia bylin. pri mykoze kura enegia zivota. pri slabej mykoze 5ks, pri silnej 10 dnovu kuru si davam. pijem alchemilku sypanu a intimgel s koloidnym striebrom pri kazdom sprchovani pouzivam. zo stravy som na pol roka vylucila cukor, muku a mliecne. jedine acidko som si dala. po pol roku si uz doprajem zo vsetkeho trosku.

lucka243
12. feb 2021

@marselita10 ahoj, prosím ťa, čo si teda jedla, keď si vyradila múku, napr. raňajky, večera?

marselita10
12. feb 2021

@lucka243 Ranajkujem polievky. z
A vecera vajicka, sataty, privarky. Znie to tazko ale da sa to zvladnut. ako nahradu peciva si robim cicerove placky. cicerova muka, medvedi cesnak,sol zmiesam s vodou. konzistencia je taka ako na lievance. a oprazim ich na ovilovom oleji.

lucka243
12. feb 2021

@marselita10 ďakujem krásne za odpoveď, prívarky nie sú mliečne? či bez smotany robíš? a placky zo sušeného alebo sterilizovaného cíceru? A ešte múku ani špaldovú a pohánkovú?

marselita10
12. feb 2021

@lucka243 privarky som zahustila tak ze tycovym mixerom som tam raz mixla, nech to je hustejsie. kupujem uz hotovu cicerovu muku. nemala by som ziadnu muku. ale uz ked som na nieco potrebovala, tak tu spaldovu som pouzivala. a bez smotany robim privarky. 🙂

avotalip1156
30. jún 2021

@timka82 ahoj ja nemám Facebook, bolo by možné sa s tebou spojiť inak? Tiež som si ich objednala a rada by skm vedela kedy ako čo 🙂

ivet1908
1. feb 2023

@marselita10 prosim Vas, ked mam zapalove lozisko v mechure, ktore by mi mohli pomoct. Dakujem

marselita10
5. mar 2023

@ivet1908 s tymto Vam neporadim, kedze nemam osobnu skusenost. ale skuste napisat do nejakych tiande skupin( tu na MK), tam sa isto niekto najde, kto by Vam poradil . viem len ze maju aj produkty vhodne pri problemoch s mocovym mechurom, ale neviem Vam poradit aka kura by bola pre Vas vhodna.