Ktorý zubný lekár v Piešťanoch je najlepší?

gabrielapatrik
8. mar 2013

Dobrý deň milé dámy,
chcela by som Vás poprosiť o radu, či skúsenosť čo sa týka zubára v Piešťanoch...
Ďakujem a prajem Vám pekný deň a všetko krásne k MDŽ 🙂...

zuzulica
8. mar 2013

@gabrielapatrik No ja som chodila tu http://www.dental2001.sk/ ,ale sú súkromníci,super robota,ale tie ceny 😒 Takže záleží koľko chceš investovať 😉

gabrielapatrik
autor
8. mar 2013

@zuzulica júúj veď to investovanie je naj. problém, ešte keď budem na materskej :/... Ja chodím k štátnemu, ale plaím tiež poriadne pálky, bola som vždy spokojná, až pokiaľ nezačal zanedbávať svoju prácu tým spôsobom, že si "nevšimol" problém s ktorým som tam chodila pol roka a presviedčal ma, že som v poriadku...

lubenka78
8. mar 2013

Ja podľa mojich skúseností a mojich blízkych možem doporučiť Andrejku Moravčíkovú,Chalupkova 10.Skvelá zubárka aj po odbornej stránke,čo spraví nemusí žiaden iný zubár po nej opravovať,ale aj po ludskej stránke je skvelá.Ceny sú podľa mna primerané,poznám aj drahších zubarov 🙂.Majú tam aj dentalnu hygieničku,runtgen...

gabrielapatrik
autor
8. mar 2013

@lubenka78 Ďakujem veľmi pekne za názor, neviete mi to priblížiť pri čom by som to našla ? Nejaký záchytný bod 🙂. Chalupkova ulica mi nič nehovorí... Ďakujem...

lubenka78
8. mar 2013

Z Teplickej odbočíte na Rastislavova vľavo je taká malá nenápadná ulička Chalupkova.pozrite prípadne mapu Pn,tam to najdete.Je to v rodinnom dome.Neviem ako by som to ešte viac priblížila...tel.č. 033/7729299.

elinor
15. mar 2013

ahojte, berie tato pani zubarka moravcikova aj deti? chcela by som ich niekde zapisat, moj zubar deti neberie :( ako je stara? mam este celkom dobre referencie na mudr. drlicku (oproti edenu ma ordinaciu), tak sa chcem rozhodnut..

elinor
17. mar 2013

@lubenka78 ahoj, prosim ta mohla by si mi povedat viac info o tej tvoje zubarke? 🙂 chcem deti prihlasit, nepoznam v py moc dobre detskych zubarov. ona je sukromna - myslim na priamu platbu, alebo cez poistovne? dakujem

lubenka78
17. mar 2013

Ahoj,ano je súkromná,čiže všetko sa platí.Treba sa spýtať,ale myslým že berie aj deti.Má veľmi dobrý prístup,takže deti odtial neutečú 🙂

elinor
17. mar 2013

dakujem, skusim tam zavolat, este raz dik za tip 🙂

katren
15. dec 2014

@elinor
@gabrielapatrik ahojte dievcata, boli ste u tej zubarky?
@lubenka78
@zuzulica
Ja hladam nejakeho zubara pobliz PN ale mam trosku velky problem so strachom, tak hladam nejakeho overeneho co pocuva a rozumie pacientovi....dakujem

gabrielapatrik
autor
15. dec 2014

@katren Tak ja uz chodim Dr. Klamaprovi. A poviem uprimne, nemenila by som. Skvely pristup, mili, tolerantny a sestricka straaaasne mila, komunikativna a velka podpora. Cenovo asi ako vsade, mozno v niecom lacnejsi v niecom o par € naviac. Neviem to porovnat. No trhal mi 3 zuby a poviem Ti, za 5 minut som bola vonku a pohodajahoda. Ja som ani nevedela, ze mi nieco bolo... Vrele odporucam...

katren
15. dec 2014

@gabrielapatrik dakujem za pomoc....popozeram recenzie 🙂

elinor
7. jan 2015

@katren ahoj, my sme sa prihlasili k zubarovi Drlickovi, tam nas automaticky zaradili k MUDr. Drlickovej, taka mlada, zlata pani zubarka, deti sa jej vôbec nebali, ma peknu modernu ordinaciu, povozila ich na kresle, ma velmi pekny pristup k detom, sme spokojni. zatial samozrejme nemali nic vazne, len preventivne prehliadky, takze tazko povedat ako to bude dalej, ale nateraz spokojnost.

alibaba11
7. jan 2015

Pán Drlička mi robil zuby tak bolestivo že som sa bal ísť zubárovi pol roka. Teraz som našiel perfektneho zubára pôvodom s ukrajiny v Piešťanoch. Nemá konkurenciu.

kukimuri
2. feb 2015

@alibaba11 prosím Vás aké je meno Vášho lekára? koľko výjde napr.plombovanie,či vytrhnutie zubu?

slimstar
26. feb 2015

Chcela by som sa spýtať, ľudia čo chodíte zubárom v Piešťanoch. Ktorý zubár v Piešťanoch má prijateľné ceny ??? Napríklad za vytrhnutie zubu, plombovanie ?

Akože 100 euro za jeden zub sa mi nechce dávať. Veď každý mesiac odvediem do deravého vreca nehorázne prachy. Preto sa pýtam, ktorý zubár je v Piešťanoch najlacnejší ?

konvalinka99
27. feb 2015

Ahojte,pred mesiacom som sa prestahovala do Piestan.Hladam pre seba aj pre dcerku neaku dobru a starostlivu zubarku,a aj cenovo prijatelnu.Vedeli by ste mi poradit?

miciko60
30. jún 2015

Mam dotaz na Alibaba11. Ako sa vola a kde ordinuje ten zubar z Ukrajiny?
Dakujem za odpoved.

Miciko6

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukas897
3. aug 2016

Zdravím, My sme patrili teda dúfam že ešte patríme k zubárovi Nedorost Jozef Je veľmi priateľský ,odborník atď len problém je že keď mi dával plombu tak po nejakom čase som ju buď spapal alebo mi vypadla :D:D ale inak je to zubár na úrovni .Píšem o mladom lebo v ordinácii sú otec aj syn no neviem ,asi majú tento mesiac dovolenku lebo naši tam išli a zbytočne. Inak odporúčam no neviem teraz aký má cenník čo sa týka obyčajnej plomby a trhanie zubov ? za odpoveď ďakujem .

lulua777
8. aug 2016

Ahojte.poradi niekto nejakeho lacnejsieho ale dobreho zubara v PN?v tehu sa mi meskutocne znicili zuby predtym som chodila do TO ale to uz nieje moznost.treba mi vytrhnut 3zuby z toho jednu stolicku a dat do poriadku predne plus poopravovat drobnejsie kazy je to na dlho preto chcem lacnejsieho ☺ dakujem za radu

tyli
3. okt 2016

@lulua777 nasla si niekoho? Tiez hladam.

lulua777
4. okt 2016

@tyli zatial nic nastastie ma prestali zuby boliet vsetci dobry a lacny zubari maju plno ide ma porazit

slimstar
5. okt 2016

No ja som našla, skvelého zubného lekára. Citlivý a pozorný, robil mi dva zuby, ale bola som nadmieru spokojná. To predtým, čo som zažila u iných zubárov bol horor. Tuto som ani nevedela, kedy vybral plombu, trošku to bolelo, keď je kaz, ale ináč všetko, skoro bezbolestne. Najlepší lekár, akého som kedy mala. 🙂 a je priamo v Piešťanoch. Tu je stránka, pracujú tam dvaja naraz a ešte je v budove jedna lekárka. Má aj vybavenie, v tej ordinácii - rontgen a také.
http://www.prax.sk/

tyli
5. okt 2016

@slimstar to som rada, si spokojna. Ja mam zial opacnu skusenost z detstva, ked starsi pan doktor robil na IV ZS. Sposobil mi traumu zo zubarov a nielen mne. To iste aj mojmu manzelovi a takmer kazdemu v mojom veku. Ak niekto nespolupracoval, dava facky. Pravdepodobne v momente ako zacal pracovat sukromne , zmenil pristup. Zial mna uz k nemu nikto nedostane a ani k jeho synovi. Uz si to tak nejak spajam.

lulua777
5. okt 2016

@tyli neuveris ale ja presne toto iste ten zubar sposobil to ze mam panicky strach zo zubara uz od zakladnej 😦

slimstar
6. okt 2016

No ja momentálne chodím, k tomu jeho synovi. Poznám viac ľudí, ktorí ho chvália. Akože také správanie od zubára sa nehodí, určite to nebolo správne. Záleží to aj od úrovne človeka, teda dieťa by som určite nefackala. Ale fakt, to čo som ja inde zažila, boli hrozné a bolestivé horory, u zubára som nebola 10 rokov. A tento ma veľmi prekvapil, naozaj mladý je veľmi citlivý a dám si spraviť aj ďalšie zuby. 🙂

tyli
6. okt 2016

@slimstar som rada, ze nie je mlady po tatovi 🙂 nuz v dnesnej dobe by jeho otca to spravanie co mal vyslo draho. On to dobre vie. Ale prekvapuje ma ako sa clovek moze zmenit aj kvalitou odvedenej prace. Staci ze presiel na privatneho zubara. Mne ako dietatu po nom opravoval zbabrane zuby p. Trojan st.

tyli
6. okt 2016

@lulua777 nuz ja som sa toho strachu dodnes nezbavila. A predtym ako bol skolskym zubarom, robil zavodneho zubara a mojmu otcovi trhal zub bez umrtvenia. Takze asi tak... Za komancov to bol sadista.

lulua777
6. okt 2016

@tyli ved ani ja preto hladam stale zubara neuspesne :(