Ktorý zubný lekár v Piešťanoch je najlepší?

gabrielapatrik
8. mar 2013

Dobrý deň milé dámy,
chcela by som Vás poprosiť o radu, či skúsenosť čo sa týka zubára v Piešťanoch...
Ďakujem a prajem Vám pekný deň a všetko krásne k MDŽ 🙂...

skrivulka
12. apr 2018

@macik34 Váš názor sa zakladá na skúsenosti spred dvoch rokov a veľa sa za ten čas zmenilo. Rešpektujem Váš názor, aj keď s ním nesúhlasím. Hlavne, že ste našli dobrého stomatológa a ste spokojná.

macik34
12. apr 2018

@skrivulka ani ja nesuhlasim s Vasim nazorom. Ale tiez ho respektujem. Toto bol neospravedlnitelny preslap. Ano mam vyborneho zubara.

ciuska666
20. jún 2018

Dobry den, chcela som sa spytat na pani doktorku Moravcikovu,mam zuby v dost zlom stave vlastnou chybou z prehnaneho strachu zo zubarov.Chcem stym konecne nieco urobit len hladam zubarku ktora my nebude robit prednasky o tom ako som to nechala daleko zajst a podobne. Docitala som sa tu ze je dobra lekarka tak niekto s osobnou skusenostou ? A kontakt akby sa nasiel tel a mail. Nie kazdy lekar je schopny spravit takuto rekonstrukciu zubov aku potrebujem, myslite ze by bola schopna ma dat donporiadku? A hlavne bezbolestne .. dakujem

tyli
20. jún 2018

Nemám osobnú skúsenosť, no čo o nej viem, tak je to veľmi šikovná a milá zubárka. Len ceny má vyššie.

ciuska666
22. jún 2018

No potrebuhem niekoho mileho radsej si priplatim ako trpiet neakeho sadistu...dakujem

macik34
22. jún 2018

@ciuska666 ak si priplatis, potom smile clinic

ciuska666
30. sep 2018

Dobry den, prosim vas kontakt na pani doktorku Andreu Ergh? Dakujem

klaudiadia711
23. mar 2019

@lulua777 ahoj prosim ta ako si dopadla s hladanim, nasla si niekoho schopneho?

klaudiadia711
23. mar 2019

prosim vas ludia chodi z vas niekto do wodent na Bodone k Mudr Wolfovej?
pripadne nejake rady ku komu ist - pomer kvalita-cena.. momentalne som u mudr Yacoub na Trajane, platim nemale peniaze ale nie som spokojna...

evullla
24. mar 2019

@klaudiadia711 ahoj, mudr. Wolfovu si chvalia, je mila..ale ak mas nejaky problem so zubami, ja ju neodporucam..nema ani rtg..no, so zubarmi v pn je to problem, ti naj maju uz plny stav..mne bola odporucana mirka cechova, ale neviem aka je, vraj mila, aj odbornik..ja chodim do smile clinic, to su nehorazne peniaze, ale som spokojna

klaudiadia711
24. mar 2019

@evullla o tej cechovej som aj ja pocula, nevies ako je cenovo?

evullla
24. mar 2019

@klaudiadia711 ona ma svoju stranku,tam ma myslim aj cennik, skus najst na nete, ja si to uz nepamätam

evullla
24. mar 2019

@klaudiadia711 www.ambulanciacechova.sk by to malo byt😉 ak by si k nej sla, daj vediet, aka je😊

narayan
27. mar 2019

Baby a berie niekto aj deti?

evullla
27. mar 2019

@narayan Dr. Wolfova ano a bolo mi povedane, ze aj dr. Cechova..Smile clinic nie..o inych neviem😉

narayan
28. mar 2019

@evullla dakujem, nakoniec sme vybavili dr. Cechovu, tak snad budeme spokojni 😉

evullla
28. mar 2019

@narayan daj prosim potom vediet, ako ste spokojni..tiez by som tam chcela ist so syncekom

narayan
28. mar 2019

@evullla jasne, len sa mi potom pripomen, kludne do ss, ideme tam hned po Velkej noci 😉

klaudiadia711
15. máj 2019

@narayan ahoj ako ste dopadli?

narayan
15. máj 2019

@klaudiadia711 doktorka aj sestricka uzasny pristup, boli velmi mile, krpca povozili v kresle, poukazovali mu, pustili mu na obrazovke oblubenu rozpravku, cize vstupnu prehliadku celkom zvladol...len teda, ked mu isla do ust s tou skrabkou ci co to je, cukal sa, tak sme sa dohodli, ze ho nebudeme traumatizovat a kazy co ma, spravime nabuduce radsej pod sedaciou...dostane ten oblbovaci sirupcek, po ktorom si ani nebude nic pamatat...termin mame o mesiac, takze pracu zatial nehodnotim a ceny ma ako sukromnicka take priemerne, sice ziadne palky, ale zadarmo to tiez nebude....

carmmen
12. aug 2019

Ahojte chcem sa spytat ci nemate skusenosti s a-dent. Nechodite tam niekto?

lulua777
2. dec 2019

@klaudiadia711 ja chidim a je uzasna rozhodne odporucam 😊

tiffaa
17. jan 2020

@narayan Dobry den. Prosim Vas mozem sa spytat ako Vas syncek zvladol osetrenie po uziti analgosedacie u pani dr? Taktiez nas to caka a mam z toho obavy, kedze dcerka nechcela ani usta otvorit pri prehliadke.

narayan
17. jan 2020

@tiffaa nakoniec nam termin zrusila lebo ma krpec hypotoniu ,(lahku) a asi sa zlakla ako to s tou sedaciou "vypali"...

tiffaa
2. feb 2020

@narayan Tak to je skoda a isli ste nakoniec niekomu inemu?

sanat
12. feb 2020

Prosím Vás má niekto dobrú skúsenosť s korunkami? Mostíkmi? Ktorý zubár v Piešťanoch a v okolí je najlepší? A za ceny pre normálneho človeka...ďakujem...

nacal
2. okt 2023

Pekný deň, mám otázku stále sú dobré ohlasy na doktorka Čechovú v PN? Nemáte informácie ci berie nových pacientov? Pripadne recenzie na dr. Braun? Za každú odpoveď budem vďačná hľadám dcérke (2,5r) čo najlepšieho zubára/zubárku.