Ku komu ísť na usg prsníkov v Košiciach?

pampusiaci
23. okt 2019

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s pani doktorkou Ivanou Hakovou? Mám ísť na usg prsníkov, chcela som ísť k MUDr. Helene Hakovej na polikliniku sever v KE, vraj je veľmi dobrá, ale volala som tam a voľné termíny má až o tri mesiace, tak sa ma sestrička spýtala, či nechcem ísť k jej neveste, Dr. Ivane Hakovej, ktorá má svoju amublanciu na nejakej novej poliklinike pri radnici na Strojárenskej v Košiciach...neviem o nej zistiť z netu nič, ani hodnotenia nemá žiadne, tak ma napadlo, že sa spýtam tu, či chodíte nektorá k nej, zaujíma ma skôr jej odbornosť...mám ešte možnosť ísť na Národný onkologický ústav v Košiciach na Rastislavovej, termínovo v približne tom istom čase. Tak aj tam, ak má niekto skúsenosť, môžete mi napísať, nech sa rozhodnem, čo si vybrať 🙂
Ďakujem za rady 🙂

gelifil
23. okt 2019

doteraz si kam chodila?

pininka1
24. okt 2019

Ja chodím na polikliniku do starej nemocnice, na druhom je to myslím. Objednávajú dosť rýchlo, chodím tam už roky. Je tam taká staršia doktorka, ale je veľmi milá a pozrie všetko podrobne.

sapetka
24. okt 2019

@pampusiaci ja som bola u nej je velmi dobra. Ale rovnako dobry ak nie si dovolim tvrdit vacsi odbornik je Dankovcik pri bielok dome👍

sotka
24. okt 2019

ja som prestala chodiť na komenského kvôli tomu dlhému čakaniu, objednávajú o 2 mesiace a ešte tam človek 2 hodiny čaká, lebo sme boli 4 objednané na rovnaký čas. Odporúčam ísť do vojenskej nemocnice, bez objednania, príde človek na recepciu dá papierik a do hodiny hotovo...

pampusiaci
autor
24. okt 2019

Ďakujem všetkým za info 🙂 Ja som už k tej Dr. Ivane Hakovej objednaná, hneď budúci týždeň mi dali termín, len som sa chcela opýtať, či ju niekto pozná, aká je, lebo ako hovorím, pôvodne som chcela ísť k jej svokre Dr. Helene Hakovej, len ma tam presmerovali pri objednávaní na tú Ivanu Hakovú 🙂 Tak som nevedela, či som dobre urobila... A zatiaľ som ešte nebola nikde, idem prvýkrát 🙂

pampusiaci
autor
24. okt 2019

@sapetka Ďakujem, bola si u tej Ivany Hakovej na poliklinike pri radnici? Lebo niekto si to mýli s jej svokrou Helenou, ktorá je na Komenského 🙂 Ak áno a vravíš, že je dobrá, tak potom to asi nechám už u nej, keď ma tam objednali 🙂

sapetka
25. okt 2019

@pampusiaci ja som bola u starej na severe. Asi 2x a uz chodim ku dankovcikovi.

pampusiaci
autor
25. okt 2019

@sapetka Aha, ďakujem 🙂 Tak vlastne ohľadom Dr. Ivany Hakovej sa zatiaľ nevyjadril nikto, možno je nová...no uvidím...

iivkaa1
20. jan 2020

@pampusiaci ahoj....bola si na usg? Kde je vlastne tá Strojárenská ulica. ...ja tam mám ísť zajtra a neviem ako to nájdem ... Idem autom z Rv....dakujem

sapetka
20. jan 2020

@pampusiaci ja teraz citam co som napisala😁nie dankovcik ale saksun😁on je velky odbornik na prsniky ale aj hakova

pampusiaci
autor
21. jan 2020

@iivkaa1 prepáč, až teraz čítam, bola som, mladá Haková je super, bola som spokojná, Strojárenská ulica je za Starou radnicou v KE, skús si dať na mape obchod Fresh na Strojárenskej, poliklinika je budova spojená s týmto obchodom, žiaľ, nie som šofér, tak neviem veľmi poradiť trasu...alebo vedľa cez ulicu oproti poliklinike je Bocatiova knižnica na Hviezdoslavovej ulici, to by Ti mohol vyhľadávač nájsť tiež...dúfam, že som pomohla 🙂

iivkaa1
21. jan 2020

@pampusiaci nevadí,ďakujem aj tak...našla som to nejak.... 🙂

mravvcek
30. jan 2020

@sapetka a kde prosim ta robi Saksun? Mas prosim kontakt? Na Brigadnickej uz nie je

sapetka
30. jan 2020

@mravvcek ma ist niekam dole ku radnici ale neviem kde tam presne. Ja sa potrebujem k nemu objednat na april. Toto by malo byt jeho nove cislo +421 55/381 18 88

bayuska
18. jan 2022

Ahojte, chcem sa opytat, ci mate niekto cislo, na tu pani dr na poliklinike pri radnici? Lebo volala som na to cislo, co maju na stranke, ale evidentne som sa dovolala na polikliniku sever ale zistila som to az na konci telefonatu, ked uz som bola objednana, tak uz to teraz nechcem menit, ale to miesto mi (co sa parkovania tyka) nevyhovuje, tak preto sa pytam, nech do buducna viem. Doteraz som chodila do sace, ale teraz to mam zbytocne daleko.

bambulka120
18. jan 2022

@pampusiaci ahoj,môžem poprosiť číslo na mladú Hakovu? Neviem sa dovolať na polikliniku sever a potrebujem ísť na usg a mamografiu, ďakujem veľmi pekne

pampusiaci
autor
26. jan 2022

@bambulka120 ahoj,ja mám v mobile číslo 0553811000,ale myslím,že to je na recepciu na sever a tam objednávali aj na strojarensku,kde pracovala mladá dr.Hakova.Lenze už sa to zmenilo,neviem ako teraz,ale naposledy,čo som bola,tak na Strojárenskej už robila stará pani Hakova,čo je tiež super, myslím,že ona je dobrá odborníčka so skúsenosťami a zdá sa mi,že mi vraveli,že mladá Hakova už nerobí,ale neviem isto,over si to radšej. Každopádne, skus volať okolo 13.30 alebo 14.30, nepamätám už presne, a ak chces ísť na Strojarensku,spýtaj sa konkrétne na to.Dufam,že to číslo je ok,mala som asi aj iné,ale nemám ho uložené,len toto.

pampusiaci
autor
26. jan 2022

@bayuska ahoj,neviem aké číslo si volala,ale aj ja som sa dovolala tiež na sever,len sa treba pýtať na vyšetrenie na Strojárensku,aspoň tak to bolo vtedy. Pozri si, prosím,aj posledný príspevok,čo som pred chvíľou napísala tu vyššie,možno Ti tá info pomôže.Je tam aj číslo.

bayuska
27. jan 2022

@pampusiaci jasne, dakujem 🙂

bambulka120
27. jan 2022

@pampusiaci podarilo sa mi zavolať na to číslo čo aj ty máš, objednali má na mamografiu na strojarensku a po vyšetrení sa mám presunúť na sever na usg.
Ďakujem

moni3110
22. máj 2022

Ahojte baby....mlada Mudr. Haková je na materskej dovolenke......robí momentálne len jej svokra, ale vrátila sa na sever ....na poliklinike je vlastne len Mamografia....

pampusiaci
autor
23. máj 2022

@moni3110 ďakujeme za info☺

ketrin2749
29. nov 2022

@moni3110 dobrý deň, neviete mi poradiť, Dr.Saksun robí aj sono prsníkov tam pri radnici?

zuzu1111
23. jún 2023

@moni3110 nemáte prosím info ako to je teraz? Robia na poliklinike pri Radnici USG prsníkov? Sever mi nevyhovuje kvôli parkovaniu autom, nie som priamo z KE 😉

peck
17. júl 2023

Ahojky🤗...viete mi niekto povedať, či je na severe aj mamografia aj usg prsnikov? Ďakujem 🥰

pampusiaci
autor
17. júl 2023

@peck neviem veru...ale skús si vyhľadať poliklinika Sever Košice kontakt na vrátnici a tam Ti určite povedia🙂

natalyckyn
17. dec 2023

@sapetka On je dobry odbornik robi USG na Rosveltovej Sonoclinic

pampusiaci
autor
8. jan 2024

@moni3110 ahoj, prosím Ťa, vedela by si mi poradiť, stará pani doktorka Hakova robí usg prsníkov na Poliklinike sever? Jeden čas bola na Strojárenskej,ale ako vidím,asi sa vrátila?
A vedela by si mi dať kontakt,kde sa objednáva,alebo je to stále to číslo,ktoré mám uvedené vo vyššom príspevku?
Vďaka veľká,zisťujem pre známu 🙂

moni3110
16. jan 2024

@pampusiaci ahoj no mal by to byt kontakt na polikliniku pri radnici ...ona robi sice vysetrenie na severe ale objednavaju na recepcii polikliniky pri radnici..pozriem a hodim hotu

pampusiaci
autor
16. jan 2024

@moni3110 Ďakujem, asi to bude tak, ako vravíš. Len na to číslo sa známa vôbec nevedela dovolať. Ale vpodstate jej to už nakoniec netreba. Ale možno niekomu inému sa zíde 🙂