Kúpele Bardejov

anicka779
3. dec 2022

Ahojte, neviete niekto prosím, ak tam niekto bol ako je v Bardejove v kúpeľoch pre celiatikov? Pretože ja by som tam chcela ísť budúci rok v lete a vo februári pôjdem k mojej doktorke a musím jej povedať, či tam idem alebo nie. Tak, ak niekto vie, ako tam je, tak budem vďačná za správu 😊

dankuk
3. dec 2022

@anicka779 mozem sa spytat, ci ako celiaticka budes mat kupele hradene poistovnou, alebo si ich budes platit sama? Ja si chcem tiez podat navrh.

anicka779
autor
3. dec 2022

@dankuk áno, hradí to poisťovňa 😊

anicka779
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anicka779
autor
3. dec 2022

@dankuk a tiež do Bardejova by si chcela?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anicka779
autor
3. dec 2022

@jabadabadu prečo, ak sa môžem spýtať?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
3. dec 2022

@anicka779 bola som az dcerou 2x, spokojnost. pre celiatikov su BJ kupele na SR najlepsie. a prostredie je krasne.

matkahelka
3. dec 2022

@dankuk detom- celiatikom hradi poistovna pobyt do 18 rokov, dospelakom uz nie

rachel978
3. dec 2022

@anicka779 chodím do Bardejovskych kupelov 14 rokov s detmi.
Mne kupele vyhovuju.
Ono vsetko závisí od toho ci si náročný klient, v akom obdobi ides, kde budes byvat, aký si typ cloveka co robis vo voľnom case a tak.
Lebo jeden ti povie super, druhy bude nadavat a tak.
Ja chodim roky, deti boli vzdy nadsene ako letny tabor, jedlo aj dobre aj zle, množstvo jedla aj vela aj malo.
Ako fakt zavisi od toho ci si narocny klient co vyzadujes a podobne.
Napis konkrétne otazky a napisem ti.
Za tie roky tam snad poznam uz vsetko.

rachel978
3. dec 2022

@anicka779 sama za seba
Pre mna super, ja si tak oddychnem od všetkých domacich povinnosti, oddychujem, prechádzky, les, výlety a to 3 tyzdne, pre mna kedze 14 rokov tak chodim tak to budem chvalit.
Minuly rok som aj nadavala ze ceny isli hore, platba uz aj za balkon ale ked som prisla domov som si povedala ze to stalo aj za tie peniaze ten oddych, klud a relax.
Ked to vyjde pojdeme aj buduci rok.