Kúpele Vyšné Ružbachy

562012
19. mar 2024

Ahojte dievčatá.Som po hysterektomii a riešim kúpeľnú liečbu..Bola ste niektorá aj tu? Osobná skúsenosť by potešila 🙏Viem samozrejme aj o ostatných,no chcela by som ísť práve tu.

viestta
19. mar 2024

Ak si ty, ktory je spokojna tam kde je ticho a klud, tak Ruzbachy ano. Procedury v pohode, ale ak nemas ubytovanie v Stande, treba ist na procedury cez park, ale je to 5 minut peso

562012
autor
19. mar 2024

@viestta tak popravde mám rada aj rušnejšie miesta,ale nevadí mi občas úplný kľud 😊 ak je tam aj dosť miest na prechádzky, nejaké kaviarničky tak to by bolo ideál 😊

viestta
19. mar 2024

@562012 na prechadzky je tam toho habadej, aj na turistiku. Kaviarnicky tam boli dokopy 2 ked sme tam boli my. Jedna v Stande, jedna v budove pre procedury. Okrem toho este dve v dedine. Ale ked sme tam boli my, tak kazdy den bol nejaky vylet, my sme boli v Lubovni na hrade. Ked chces bohatsi "kupelny zivot" tak potom skor Bardejovske kupele.

sintra
19. mar 2024

Co sa tyka kupelnej starostlivosti, ok. Inak tam ,zdochol pes'. Ak si typ, co najradsej sedi na izbe a cita, potom ideal.

silvinka185
19. mar 2024

@562012 môžem sa opýtať do akého času ste museli podať žiadosť o kúpeľnú liečbu aj dokedy treba absolvovať? ďakujem

562012
autor
20. mar 2024

No tak ešte mám chvíľku čas sa rozhodnúť 😊 poobraciam to z každej strany teda ☺️ a ďakujem