Laparoskopia v nemocnici v Handlovej

natalia2609
10. feb 2012

Ahojte! Neviem ci som tuto temu zaradila do dobrej kategorie 😉 Chcela som sa Vas spytat, ktore ste absolvovali v tejto nemocke laparoskopiu. Ja tam idem v stredu, a chcem sa Vas spytat ako to tam chodi, aky je personal atd... Mne uz raz lsk robili ale nie tu, a bola som tam tri dni. Jeden den som prisla, pripravili ma na operaciu, druhy den mi to robili, a na treti den ma pustili domov. A teraz mi dr povedal, ze mam prist presne v den operacie, a ked ma zoperuju pustia ma domov, co sa mi zda nepravdepodobne, pretoze pri prvej operacii som sa po narkoze nevladala ani pohnut a do vecera som vracala, a nieto este ist domov 😠 tak ak mate nejake skusenosti s handlovou, sem s nimi 😀 dakujem 🙂

jitkatatarova
10. feb 2012

Ahoj,mne ju robili v Handlovej a bolo to presne ako si opisala,tiez som tam bola 3dni,takze som prekvapena ze by ta mali pustit hned po.Mozno tym myslel ze az na druhy den lebo po narkoze tam musis ostat na pozorovanie.Ale uz vtedy mi vraveli ze sa to da skratit na dva dni s tym ze prides v den operacie nalacno.Tak neviem ci som ti pomohla. 🙂