Laparoskopické vyšetrenie a bolesti brucha po vybratí stehov

lenkaaninka
16. máj 2019

Viem že nejaké témy o laparke sú tu ale nenasla som v nich odpoveď na môj problém. Vyberali mi zrasty všetko prebehlo okí. 9.5.ma operovali 14.5 vyberali stehy a odvtedy viac a viac boli brucho proste vnútro a úplne keď si lahnem alebo idem sadat proste vnútro. Mali ste to tak niekto. Ďakujem

martinenka886
16. máj 2019

@lenkaaninka a to si nesla k lekarovi? Ja na tvojom mieste by som isla, akoze je len mozne ze sa to hoji aj zvnutra. Ale nepodcenila by som to 🙂

lenkaaninka
autor
16. máj 2019

@martinenka886 v utorok bolo všetko okí a vybral mi stehy. Včera bolel vlastne pupok také ťahanie reku okí a dnes spodok vnútro. Až to bude moc behnem na pohotovost gyn kde ma v nemocke operovali a keď nie tak ráno svojmu. Práveže neviem ci to je cosik vážne ci nie aby ma nevysmiali

martinenka886
16. máj 2019

@lenkaaninka tak to je uplne jedno, predsa sa bojis o svoje zdravie to je normalne a nepovedali ti nic ze by to mohlo este boliet alebo tak? Lebo je mozne ze ak mas aj nejake vnutorne stehy alebo proste ked to tam odpalovali tak tam ostali ranky, ktore bolia.

lenkaaninka
autor
16. máj 2019

@martinenka886 to mi nikto nepovedal práveže ma to takto až dnes začalo bolieť počkám do zajtra ci to prejde pijem ženske čaje mam materskú kašičku a neviem vo sa deje ta bezradnosť je hrozna keď neviem co sa deje 🙄