Laser a pleseň na nechtoch

sara0705
7. feb 2023

Potrebujem poradiť už dlho sa trápim s plesňou na nechtoch na nohách. Už som vyskúšala všetky možné mastičky, vodičky a všetky reklamné veci ale nič nezabralo. Rozmýšľam nad laserom. Bol niekto na tomto zákroku alebo poznáte niekoho komu to naozaj pomohlo? Ďakujem

alenamihal
7. feb 2023

Skusala si oreganovy olej ??? Ja som tiez bojovala s plesnou naskor na nohach potom som to mala aj na rukach brrr ...nasadila som si oreganove kvapky od Jamieson a klop klop uz 3 roky nic....

kristinka92
7. feb 2023

@sara0705 áno bratovi pomohol len laser, ale nie je to zrovna najlacnejšie ošetrenie. viem že chodil kade tade, daval si nato nejaké špeciálne laky, spreje do topánok ale nepomohlo. tusim dve alebo tri sedenia mal

viera
7. feb 2023

@alenamihal Kolko si ich brala(mesiac, rok?...) a ako casto za den?...

alenamihal
8. feb 2023

@viera dala som si kuru na 1/2 roka ked som mala pliesen ..ked bolo vsetko ok nebrala som..ale ako oreganovy olej posobi na vela veci a teraz som si ho nasadila zase od jamieson { je najlepsi pre mna } a davam si ho kazde rano 6kvp do jedla..je dost silny ,ale s jedlom to tak necitim..tento som si nasadila od leta a este stale ho beriem,....mala som aj travcie problemy,tie tiez zmizli ,chripka a choroby ma obchadzaju klop klop.... nic ine neberiem ,ziadne vitamins nic ....

sabina20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara0705
autor
8. feb 2023

@sabina20 dobrý deň mala by som záujem o pomoc,, lebo mastičky, krémiky, kvapky, kúpele .... Nič nezabralo

sabina20
8. feb 2023

@sara0705 píšem vám správu 🙂