Laserová operácia očí v UVEA Mediklinik

katushbn
2. sep 2020

Ahojte žienky, máte niektorá skúsenosti s laserovou operáciou oči na klinike v Martine v UVEA MEDIKLINIK?
Uvažujem nad touto kliniku, recenzie som čítala ale nie som 100% rozhodnutá, nakoľko sa mi pozdáva aj Neovizia v Bratislave a tá je o čosi drahšia ako klinika v Martine.
Pri akých dioptriach ste podstúpili laserovú operáciu? Ja mam ľavé oko mínus 2 a prave mínus 1,25. Šošovky nosiť nemôžem a okuliare mi lezú na nervy, vôbec nie som na ne zvyknutá. Preto by som chcela podstúpiť laserovú operáciu.
Vopred ďakujem za všetky odpovede

lussy37
8. máj 2022

@ivuss01 Ďakujem Ti veľmi pekne za reakcie,si zlatá! 🧡 Telku zatiaľ vôbec nezvládam a mobil ozaj len pár minút denne, ale tak "som rada", že v tom nie som sama. 🙂 Ale skúsim kvapkať viacej tých umelých sĺz, lebo to som kvapkala tiež iba 5x denne... Inak a ako si zvládala ten mesiac "po" bez možnosti chytenia, umytia si očí? Lebo že sa nesmiem mesiac líčiť, s tým som počítala, ale oči mám už z tých kvapiek také zlepené; ráno, keď vstávam, ich ledva rozliepam, na konci mihalníc aj na viečkach mám zaschnuté šupiny a umyť či chytiť sa vraj ani náhodou...tak toto si fakt neviem predstaviť, ako sa to dá zvládnuť 😱😯