Ľavá strana brucha väčšia ako pravá

bibiana1910
15. aug 2023

Ahojte, chcem sa spýta, som 7m po pôrode a lávu stranu brucha mam o niečo málo väčšiu hlavne keď sa prehnem alebo keď pozerám z hora, ako pravú + mam na ľavom boku aj väčší previs kože ako na pravej.
Stretli ste sa s tým už niekto ?

tosomja
15. aug 2023

@bibiana1910 áno, aj ja mám jednu stranu väčšiu ako druhú, a to už pár rokov. 🙄 Mne povedali, že je to od vnútorného šitia. Netuším.

bibiana1910
autor
15. aug 2023

@tosomja aha tak to som ešte nepočula že od vnútorného šitia, no ja to mám už od pôrodu že na ľavej strane mám väčší previs kože ale zase niekedy mám pocit že mi tá ľavá strana aj ako keby tŕpla alebo ma tam niečo tlačilo tak neviem no

nikinikiniki8
15. aug 2023

A mala si porod aký? Ja som po sekcii a tiež sa mi od začiatku zdá že jedna strana je ina ako druha, uprimne neriešila som to lebo problémy nemám žiadne a už som 5 mesiacov po. Zdá sa mi ale v mojom prípade ako logické vysvetlenie že je to od šitia.

bibiana1910
autor
16. aug 2023

@nikinikiniki8 ja som mala pôrod síce ťažký ale prirodzene, síce vonkajšieho šitia bolo kopec ale to nemý s tým nič spoločné, akože vôbec mi ten previs nevadí s tým som úplne v pohode skôr ma ten bok trápi kvôli tomu tlaku v ňom ako keby, aj keď neni to stále ale len niekedy sa mi ozve
No ja mám previs kože na ľavom boku a niekedy mi aj tak ako keby mravčí/tŕpne v tom boku a už som z toho normálne na nervy