Lieky Magnosolv a Cardilan - tráviace ťažkosti

10. feb 2022

Ahojte, momentálne beriem liek cardilan ( na srdce) + som mala doplniť magnezko, draslík, tak 1-2 vrecúška magnosolvu. Už tretí deň, mám tráviace ťažkosti - hnačky.

Nemal niekto podobné ťažkosti po týchto doplnkoch ?

Ďakujem

lyci
10. feb 2022

magnosolv prehana. je v nom forma horcika, ktora sa zle vstrebava a zatazuje travenie

autor
10. feb 2022

@lyci uff dakujem za info, vysadím radsej

travelllerka
10. feb 2022

Hnačky sú z magnosolvu, ja som tiež mala, ale teraz si ho dávam postupne, že ráno polku a večer polku sáčku a nemám hnačky

autor
10. feb 2022

@travelllerka dakujem za info, ja som mala velmi nizku hodnotu a kvoli tomu vysoke tepy a busenie srdca, ale kazali mi 3*1 sacok, mam obavu ze som sa predavkovala , znizim na 1 a uviidme

travelllerka
10. feb 2022

Áno to je ozaj veľa. Mne doktor najskôr povedal, že môžem aj 3-4 denne. Ja som pila len 2 a bola to katastrofa. A na kontrole, že veď ja toľko nemôžem pri mojej váhe, ja mám 46kg, že nech si to rozdelím, prípadne aj kazdy druhý deň nech si dám. Proste nastaviť to tak, aby ma nepreháňalo. Ja to beriem kvôli tehotenstvu a kŕčom v bruchu.

lyci
10. feb 2022

alebo kupit horcik v lepsie vstrebatelnej forme, ktora nerobi zle traveniu - glycinat

autor
10. feb 2022

@travelllerka no necakala som ze to bude z toho, ale dobre vediet, rozdelim si to aj ja 🙂 dakujem