Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Lipomassage - liposukcia

martinkova24
1. júl 2012

ahojte baby chcela by som sa spytat ci ste niektora bola na LPG teda Lipomasaz kolko sedeni je treba aby bolo vydno vysledky?citala som o tom ze to tvaruje postavu,svaly,celulitdu atd,,,chcela by som to vyuzit hlavne na boky lebo uz nevydim realny sposob ako s tade schudnut 😅

snehulienka33
3. júl 2012

@martinkova24 Ahoj. Ja mám už za sebou 5 ošetrení LPG. Pred kúrou som bola zmeraná a po 6. ošetrení budem znova. Dám potom vedieť ako som dopadla. Ja som si kúpila permanentku v ktorej mám 12x LPG, 6xlymfo masáž prístrojovú a 6 x rádiofrekvenciu na brucho. Cena bola 220€ (pre orientáciu).

martinkova24
autor
4. júl 2012

@snehulienka33 ahoj a aku cast si davas osetrovat?a kde chodis? lebo teraz v zvolene su akcie na pernamentky 10 sedeni 240...a vydis nieco uz na obleceni?

nefertitka
12. máj 2013

ahojte, nechcem otvarat nanovo temu, preto skusim tu, skusali ste niekto LPG pristroj na celulitidu a ake boli vysledky?ja som objednana na zajtra, ale teraz neviem, ci to absolvovat, alebo nie, bojim sa, ze len tak vyhodim peniaze do vzduchu...ale zas ak to naozaj pomaha, tak by som na to urcite sla. Snazim sa stravovat zdravo, behavam (asi tak 2 mesiace), predtym som dlhsie cvicila, snazim sa aj dodrzovat pitny rezim, kremiky nepomahaju akoze absolutne ziadne a nie a nie sa toho zbavit. A neviem, ci sa to vobec moze absolvovat so zvacsenou uzlinou...
pytam sa na poslednu chvilu, lebo az dnes na poslednu chvilu som si spomenula, ze uz davnejsie som sa objednala a zacina mi to zajtra, 5 osetreni obden.

axelrose2
27. jún 2013

ahojte, ja chodim na lipomassage prave na odstranenie celulitidy, uz od 3osetrenia som videla, ze sa moja pokozka meni a od 5teho je vidiet aj zlepsenie celulitidy. cas osetrenia vam rozlozia presne podla vasich potreb a zelania na jednotlive partie tela. chodim do vitality studia v petrzalke ( vitalitystudio sk ), maju tu najlepsie ceny za lipomassage. vyskusala som viac salonov, a tu to robia fakt dobre. lipomassage je zatial jedina metoda, ktora mi pomohla zlepsit celulitidu a to som skusala uz vselico! v salone mi ponukli aj moznost premerat partie tela na zaciatku a mohla som si spravit foto pred procedurou, aby som si vedela porovnat stav pred a po procedure. to som si nedala lebo som sa hanbila, ale najlepsi je predsa dokaz miesto slubov, no a teraz po procedure je moje telo je pevnejsie, celulitda sa velmi zlepsila a este aj oblecenie mi lepsie sedi 🙂 kocky mi spravili aj ramena kde sa mi celulitida zacala tiez ukazovat a tam bola zmena vidiet tiez velmi rychlo. teraz si to udrziavam a chodim raz za 2tyzdne alebo raz zamesiac ako mam cas a pred dovolenkou si to opat zintenzivnim. baby ak vas trapi celulitida, urcite odporucam!

smejka17
10. apr 2015

Baby, nemate na predaj ten overal?

eliska2014
13. apr 2016

ja som tiez na to chodila, do viacerych salonov... vo vitality studiu som bola najviac spokojna, hlavne s pristupom a cenou... maju to tam velmi pekne a dobre som sa tam citila. Dlho som uz nebola lebo som bola tehotna / 2x 🙂 ale uz sa chystam uz je to zasa zle...

laskyy
15. jan 2017

dobry den, som maser a pracujem so strojom na lpg. prve spevnenie pokozky ucitite po prvom sedeni, a po 5..6..7 sa celulitida zacne stracat, v zavislosti od velkosti a zodpovednosti klientky k pitnemu rezimu , pohybu a strave celulitida zmizne od 10 do 20 teho osetrenia..vacsina mojich klientok mala lpg osetrenia tak 12..14 krat. potom su udrziavacie sedenia, raz za 14 dni raz za mesiac,mnoho mojich klientok odstranilo aj celulitidu aj zhodilo prebytocne kilogrami. a nemaju povolenu kozu ak sa i podarilo vela schudnut.. dokaze to vyhladit problemove partie, vnutorne stehna, povoleny zadok, ochabnutu pokozku na rukach, povolene brusko po porode, jedna pani 33 rokov a dve deti sa mi prisla ukazat v nohaviciach co nosila ako 18 rocna.. a mam mnoho klientok ktore vytiahly zo skrin oblecenie spred 8.. rokov.. nieje to zazrak.. ale ak damy co ku mne chodia a maju voci sebe trocha zodpovednosti a najdu si cas na pohyb, aspon 45 minut kazdy druhy den,pravidelna strava a po veceroch neprepadnu chladnicku, tak su velmi dobre vysledky.. pani na fotkach dala dole 6 cm v pase 4cm na stehnach 2 na lytkach a rukach, sama povedala ze prislo k vyhladeniu bublin. alkohol sa nesmie pocas osetreni.

laskyy
15. jan 2017

sidlime v novej dubnici, nasa stranka sa vola lipomasaz.sk

dzigitka
1. feb 2017

ja som tiez robila v salone v petrzalke kde robili s tymto pristrojom a zeny stym boli velmi spokojne, hlavne tie co chodili na celulitidu a na spevnenie bruska po porode alebo spevnenie ruk. Bolo aj par takych co chcelo schudnut z brucha, ale to moc nepomahalo na nejake chudnutie... Podla mna je to skor na taku upravu postavy co vam pomoze v par cm zostihlit stehne alebo tak ale neschudne sa s tym vela... Ale celulitidka isla pekne dolu. Hlavne pred letom bol natresk :D :D :D

newyourk
18. júl 2017
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

LPG masaz je perfektna, mne velmi pomohla. Centimetre idu dole rychlo, vysledky je prakticky vidno hneď. Pomáha to aj na celulitídu. Úplne perfektne. Velmi záleží od toho ako sa tá masaž robí. Bola som v salone kde som nebola spokojna, keď to porovnam s iným kde som bola. Osobne odporúčam lpg lipomasaž v Bratislave Ružinove na Sabinovnskej je velmi milá slečna. PO 5 sedeniach mi celulitída zmizla a tiež som mala širšie lýtka, super mi schudli, odvodnili sa. Odporúčam.

jeanka23
13. aug 2018

ahojte , vidim tu informácie o lpg..sice niekolko rokov, ale predpokladám, ze stále zaujimava tema🙂. Rada by som ziskala k proceduram lpg viac informaciam , hlavne o rom ake kto ma skúseností prave v odstraneni celulitidy a ako by sa mala tato procedúra spravne aplikovat. Pytam sa preto, lebo mam osobnu skúsenosť avsak nie pozitivnu, naopak negativnu.mne sa celulitida zhoršila. vychodila som skoro 30 procedur, postupne.a prave po absolvovani viac ako 20 procedurach, kefy som nevidela výsledok, sa m8 celulitida zhoršila. pricom sa roky stravujem zdravo, som vegetarianka ale rozumna, nerobim ziadne extremy. cvičím. a práve preto som sa chcela zbavit celulitidy, no necakala som ze sa to zhorsi.zaplatila som tolke peniaze a vysledok je zhoršenie. preto sa chcem opytat ci ma este niekto taku skusenost a co mohlo byt aplikované nespravne.vopred ďakujem za vase odpovede

laskyy
13. aug 2018

@jeanka23 robim Lpg osetrenia s Alliance to je najnovsi pristroj valcek a klapka , mam skusenosti aj so starymi strojmi dvojvalcekovimi.. a robim skoro tri roky. Nemam reklamacie, panie chodia aj viac ako 30 krat ja sam som mal skoro 60 osetreni na novom stroji. Panie si vyberu kuru a potom chodia na opakovacky.. na celulitidu staci raz za 3..4 tyzdne ak ide o ine veci doporucujem raz tyzdenne, kolko vody pijete, kolko kavy.. tiez som vegetarian , podstatou je spravna diagnostika.. na povolenu kozu nebudem davat program na hutnu alebo celulitidu. Som chlap.

laskyy
13. aug 2018

@jeanka23 čo mohlo byt aplikované nespravne? Ten moj stroj sa moze robit osetrenie aj kazdy den.. ale nikto to tak nerobi ani ja. Ideal je 48h rozostupy. Vela vody, ziaden alkohol, a cvicenie, vegetarianstvo je len zivotny styl , ziadna zaruka zdravej stravy.. poslite mi fotky pred a po spolu s vasimi aktivitami , a zivotnym stylom ,mozem sa pozriet , v zmysle comu predist a poradit, Nie v zmysle sudit a rozhodovat . Ak chcete poslite pm poslem vam mail.

jeanka23
13. aug 2018

@laskyy rozumiem správne ze lpg prístrojov je viacej druhov? viac vyrobcov? prepacte co znamena pm... nepoznam skratku a som na tomto fore nova🙂

jeanka23
13. aug 2018

@laskyy rozumiem správne ze lpg prístrojov je viacej druhov? viac vyrobcov? prepacte co znamena pm... nepoznam skratku a som na tomto fore nova🙂

jeanka23
13. aug 2018

@laskyy tu mozem len dodat, ze sa stravujem naozaj zdravo, aby som nala aj dostatok bielkovín aj ostatnych potrebnych zivin.nie som vegeteruan typy nejem maso a vsetko ostatne môžem. mam za sebou aj kurzy zdravej vyzivy pripravy jedal zaklady podla tcm...a aj testov zdravia za sebou.krv a vsetko podstatne mam v poriadku. vahu , tuk vsetko v norme..

laskyy
13. aug 2018

@jeanka23 l pm. Sukromna sprava, LPG je vyrobca a dodavatel kozmetickych pristrojov a prislusenstva , firma vznikla nahodou a funguje uz 30 rokov. Tych pristrojov je fakt vela, a klientov miliony.

exito
10. sep 2018

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je aj LPG v Poprade. A kde? Ďakujem. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli