Má bielenie zubov efekt?

15. okt 2023

Chystám sa už dlho na bielenie zubov a zaujíma ma, tie čo chodíte aké to je z dlhodobého hladiska
Niekde som sa dopočula/Dočítala že keď sa raz s tým začne tak zuby budú viac zltnut. Že keď napr teraz ich nemám síce take biele ako si predstavujem ale už aj trosku nazltle a pôjdem si ich dať vybieliť, tak efekt síce bude ale keď prejde bude to ešte horšie ajo predtým pretože tým bielenim sa naruší nejaká vrstva či čo 😊 takze zaujíma ma reálne vaše postrehy nie ten efekt po bieleni ale potom po čase ak ste náhodou nešli v nejakom pravidelnom intervale 😊 toto jedine ma tak trosku odrádza že sa bojim že budem už musieť chodiť pravidelne potom

jckm
15. okt 2023

.

zuzkamly
15. okt 2023

📌

ariannazara
15. okt 2023

Tak jasne ze sa zuby po čase opäť zafarbia tomu sa vyhnúť nedá.

autor
15. okt 2023

@ariannazara to mi je jasne ale iné som sa pýtala

dominikamacakova
15. okt 2023

U zubára keď si to dáš robiť tak sa nenaruší žiadna vrstva

liduska12
15. okt 2023

Ja mam vybielene uz 2x. Prvykrat som si bielila ked som mala 16 a druhykrat az po vsetkych porodoch ked som mala tusim 29. Po bieleni (riadnom, tj aj laserom aj domacim bielenim) zuby uz nikdy nebudu take zlte ako predtym. Ja som mala dlho pekne biele ale po rokoch trocha zazltli lebo pijem vela kavy a farebnych napojov (kola, dzus) a nie vzdy sa mi chce si hned umyvat zuby. Cize ten efekt bielenia sa predlzi v pripade ak dbas o zvysenu hygienu po zjedeni/vypiti farebnych veci (aj cokolada a ine farbia). Tiez na predlzenie efektu pomaha castejsia dentalna hygiena, ja chodievam 2x do roka. A chystam sa teraz po 2 rokoch od bielenia na domace dobielenie pre lepsi pocit, ale to treba hned po dentalnej hygiene kedy su tie zuby najcistejsie. Kazdopadne ja to urcite odporucam, hoci je to dost bolestive, zuby su extremne citlive pocas toho. Pre mna je vsak dolezite mat pekny a zdravy usmev 🙂

zuzinabila
16. okt 2023

@dominikamacakova moja zubarka mi to sama neodporucala ,lebo ze sa narusuje zubna sklovina..pritom sama tento ukon robi..tak akonsi to myslela ze u zubara sa nenarusuje ziadna vrstva?

autor
16. okt 2023

@liduska12 ďakujem pekne, ja rovnako vždy som mala krásne biele zuby ale už vekom vidím že keď kávu pijem atd nie je to ako v 20ke
Ja by som si chcela dať vybieliť v dentalbrothers kde bielia bez peroxidu, majú to spojené aj s dentalnou hygienou a pekne vidno na tej farebnej škále o koľko sa vybielili ..ale hlavne to má teda zaujimalo či týmto úkonom už niečo nenarušim že vydrží mi to trebárs rok a potom budú zuby horšie ako predtým než som tam bola žeby nejako extrémne rýchlo zozltli😃

autor
16. okt 2023

@zuzinabila moja takisto že ona by to ani svojim deťom neurobila .. ale osobne keby idem do toho tak skôr v zariadeniach určených čisto na toto ako u zubarky

zuzinabila
16. okt 2023

ja kávu cez slamku už po 40-ke bežne🙂 sem-tam si dám u zubára pieskovať, ale skôr výnimočne, nie pravidelne

laurikalalinka
17. okt 2023

Skús metódu zázvor,citrón a zubná pasta,vytvoriť kašičku

mamelka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz