Magnetická rezonancia

5. jan 2024

Ahojte, včera som bola na vyšetrenie u ortopéda a dal mi hneď termín na dnes 19:20 aj keď viem že sa na MRI čaká aj tri mesiace... Je to so mnou vážne? Objednal Vás už niekedy na takú večernú hodinu? Som si istá tým že sa nemýlim lebo na papieriku mám 19:20.

majamat
5. jan 2024

Čo riešiš, chod tam uvidíš. My tu nezistíme, ako si na Tom, ani Dr to nevie, preto chce doplniť vyšetrenie . Kľudne môže byť, že im niekto odriekol vyšetrenie a uvoľnil sa im termín. A ty si bola akurát po ruke.

monillia
5. jan 2024

Možno sa len uvoľnilo miesto a treba ho využiť, môžeš byť rada,že sa k vyšetreniu dostaneš tak skoro.Nepanikar, nič to nemusí znamenať

majamat
5. jan 2024

A večerný termin? U nás robia celý deň, aj keď neviem dokedy, ale robieva sa určite aj dlhšie.

hanaxxx
5. jan 2024

Ja som bola na vysetreni cez vikend a tak to ma byt, ked je vela pacientov, preco by mal pristroj stat?

nelca84
5. jan 2024

Mozno tam niekto odriekol termin, neviem preco hned ta panika 🤷‍♀️ V BB je tiez MR, kde robia do vecera...

koniarova
5. jan 2024

Teš sa z toho. 👍

viestta
5. jan 2024

Ujo bol na MRI v nedelu vecer. Maju termin, tak ta tam zapisali

oriesocek
5. jan 2024

ja som uz bola na MRI aj v nedelu ráno - zavolali, ze maju termin, tak som prisla. asi im naozaj niekto zrusil termin, tak som dostala ja aj termin na mamografiu, niekto zdrusil na druhy den, tak mi to hned dala - kedze som pri nej vtedy stala a riesila termin...

ninusa221
5. jan 2024

Buď rada vybaviť magnetickú je niekedy zázrak už som bola v LC, RK a v BB proste tam kde skôr mi mama vybavila tam som išla a to niekedy bolo akože po známosti o dva mesiace.🙈