Magnetky proti fajčeniu

lilly014
17. jan 2016

Caute kočky.Máte niektorá skusenost s magnetkami ktoré majú pomôcť prestať fajčiť?Čítala som si o tom samé dobré recenzie, ale viete v dnešnej dobe nemôžme veriť ničomu.Ide údajne o magnetky ktoré sa dávajú na uši a majú stimulovať nejaké body na uchu, ktoré môžu za chuť ktorú máme na cigaretu.Po čase vraj má chuť na cigaretu pominut.Mala ste to niektorá a pomohlo vám to?Ďakujem za odpovede

zuzana_pe
17. jan 2016

ja ich mam..neviem ci pomahaju, lebo po par minutach som ich musela dat dole - ucho mi uplne scervenalo a opuchlo, asi alergia, neviem... Je tu inak uz podobna tema nedavno zalozena, skus pozriet tam...

lilly014
autor
17. jan 2016

@zuzana_pe oki skúsim kuk.No ja som čítala, že tie práve kvalitné sú pozlátené, aby sa presne toto nestalo.Ale aj tak ďakujem 🙂

zuzana_pe
17. jan 2016

ja som mala ZEROSMOKE, taky modry obal...

evittam
17. jan 2016

Nie, nič nepomáha - všetko od žuvačiek po elektronické cigarety sú zase len výmysly šikovných ľudí ako zarobiť - jediné čo zaberá je pevná vôľa. Ako pri všetkom.... 😉
@lilly014

lilly014
autor
17. jan 2016

Tie čo som ja kukala stáli nejkých 30 eur, ale netuším už ako sa volali.

evittam
17. jan 2016

@lilly014 Zbytočne vyhodené peniaze - ale samozrejme tvoje....

emilia25
22. sep 2017

Kupila som si ich za 30eur ako objednala tak na inej stranke ich mali po 5eur no nasrana som bola a sakozrejme nepomohlo len ucho bolelo.