Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mal niekto 5 dní po injekcií do svalu bolesť?

9. mar 2021

Dobrý deň... Minulý týždeň som bola na pohotovosti, sestrička mi pichla injekciu do svalu (nad zadok) pichla mi magnézium... No a od včera ma to v okolí vpichu strašne páli, štípe... Modrina sa mi urobila hneď po podaní injekcií samozrejme... Len dúfam, že nemám zápal... Som tehotná (28TT) a toto ma strašne ale strašne páli... A okolie je asi také, že v mieste vpichu a 10 cm nás a 15 pod... Proste celá polka zadku ma brutálne páli až boli... Nemám rada také sestry co nevedia pichať muskukarky... Muskularka by sa mala pichať po leziacky a nie takto ako to robia na amb, ze po stíhačky ti napare do svalu, ani neaspiruje....

nafka0483
9. mar 2021

Mne picha injekcie manzel, bez akehokolve zdravotneho vzdelania :D len som mu vysvetlila ako, vzdy v lahu, aspiruje, v momente podania ma to boli nenormalne, aj sa mi modrina urobi, ale po polhodine ma uz nic neboli.

Ked sa vyznas, preco si sestru neupozornila ako ti ma injekciu podat? Ze si chces lahnut? Mne aj ambulantne pichli vzdy spravne ale keby nieco nemam problem povedat :D

autor
9. mar 2021

@nafka0483 hovorila som jej ci nemôžem ľahnúť, a ona nato, že načo a ja zeby ma nebolelo a ona nie netreba... Ja 40 rokvo picham tam a všetko ôk.... No vidím ako všetko ôk.... Riadne ma boli to...