• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mal niekto z vás vred na krčku?

29. septembra 2007 
Ahojte baby. chcem sa vas opytat, ci niektora z vas mala vredik na krcku.bola som na vysetreni u dokyho a povedal mi, ze mam vred. zobral mi aj vyter, tak uvidime. povedal, ze zasahuje hlbsie do krcku tak neviem ci sa bude dat vypalit... dakujem za odpovede.
26. sep 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukuk nikto mi nenapise??nemate s tym skusenosti??
26. sep 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ja ti napisem ale nemozem ti poradit lebo sa mi to nestalo...

:slight_smile:

nikto sa s tym nestretol??? :frowning2:
26. sep 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to som karamelinka asi vynimka... :sunglasses: a dakujem ti ze si mi zo spolupatricnosti napisala :grinning:
26. sep 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne lekar povedal ze mam na krcku akokeby nejaku ranku ale to bolo davno a vobec to neriesil, resp. asi dvakrat mi to niecim potieral ... z toho dedukujem ze to nebol vred :frowning2:
ale mozno sa este nejaka kocka najde co ti poradi :wink:
26. sep 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala dlhodoby problem s vytokom a doktor mi zistil, ze mam ranku na krcku , ktora mi stale mokva, vyriesil to tzv.kryo - zmrazanim tejto ranky a odvtedy mam pokoj ... to bolo cca pred 2 rokmi. Asi to bude aj Tvoj pripad kikusa100, aj ked Ty pises, ze mas tu ranku hlbsie. Uvidis co Ti povie doki ... neboj sa toho :slight_smile:
26. sep 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem ste zlate ze ste mi napisali. niekde som citala ze to vypaluju... tak uvidim co mi povie doki a co bude z toho vyteru co mi bral, verim, ze nic vazne. :slight_smile:
26. sep 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, neviem ci je vred a ranka to iste. Ja mam na krcku ranku, osetrovali mi ju pomocou AgNO3- to je asi vypalovanie.Mne to vsak nepomohlo, ranka tam stale je, mokva a vytok mam aj nadalej. Osetrene som to mala asi 3krat, viac sa vraj nemoze, doki mi odporucil mat "rychlo " deti - akokeby sa to dalo??? a potom sa to vraj poriesi nejak inak. Aj mne robil najskor vyter, aby to este viac tym zakrokom nepokazil. Inak poznam vela zien, ktorym to lekar vobec nerobil a aj vela takych, ktorym to pomohlo.Ak ti to nahodou budu vypalovat, dam ti radu, zober si aj intimku, mozes po tom trosku krvacat, ale aj nemusis - neboj vobec to neboli, len ti mozno bude trosku zle- horucava, závrat - ale len chvilku, ale aj nemusi. Mne bolo zle len 1.x, potom uz nie.papa, drzim palce :wink:
27. sep 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, práve mám i ja tento problém, bola som na gynekologii na výter a tam bol výsledok taký že je malý tak že to iba zmrazia - kryo. Teraz mi to ešte nemôžu ale spraviť lebo mám zápal. Ale vždy záleží od výsledkov
28. sep 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte mne robili vyter ale nakoniec su vysledky negativne. vredik tam ale je. uvidim co bude na dalsom vysetreni. mozno aj ´preto spinim pred menzes, lebo sa mi nejako podrazdi vriedik... ale tento mesiac sa snazilkujeme tak dufamm, ze vyjde :astonished: ahojte a dakujem za odpovede
28. sep 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som mala vred na krcku, este ako 18 rocná a este aj teraz je to vraj vidno.....Dozvedela som sa to náhodou, lebo pán doktor :angry: iba tak povedal na moju otázku, ci je vsetko ok. , ze ano je, len mám tam takú ranicku na krcku!!! A to bolo vsetko. Ze sa to nemá liecit, ze ked porodim, mozem na plastiku!!!!!!!!!!!!!! :angry: Ja úplne vylakaná, ze co je to som si nasla druhého lekára. Ved aj rakovinu liecia!!!Nechcela som cakat, kym z toho vykluje podobné nieco.... A moj terajsi gynekológ mi dal cipky Genia, sú to na báze rastlin, a tym mi to liecil. Samozrejme hned mi urobil aj vyter na rakovinu krcka, o com som dovtedy ani nepocula :angry: Ja som inác stále mala vytoky, som velmi citlivá. A kedze mi to lekár neliecil, asi od toho sa mi vytvorila tá rana. A potom som uz od ranicky mala vytok a od vytoku ranicku.....Takze ti radim si najst DOBRÉHO!!!! gynekológa, ktory ti aj pekne vysvetli ze co a ako, urobi ti milión vyterov a bude sa o teba starat. Lebo maternicu máme len 1!!!!!
Inác uzivam kapsulky Jogurt a Dophillus Adult, sú to na posilnenie imunity a na prirodzenú mikroflóru. Miesto uterákov pouzivam iba cisté servitky, nechodim plávat a nepouzivam ani vanu. A umyvam sa iba so specialnymi pripravkami. A teraz som pocula o pripravku Gynex, vraj je velmi dobry!!! :wink:
29. sep 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok