Mal niekto z vás vred na krčku?

kikusa100
26. sep 2007

Ahojte baby. chcem sa vas opytat, ci niektora z vas mala vredik na krcku.bola som na vysetreni u dokyho a povedal mi, ze mam vred. zobral mi aj vyter, tak uvidime. povedal, ze zasahuje hlbsie do krcku tak neviem ci sa bude dat vypalit... dakujem za odpovede.

kikusa100
autor
26. sep 2007

kukuk nikto mi nenapise??nemate s tym skusenosti??

karamelinka
26. sep 2007

moja ja ti napisem ale nemozem ti poradit lebo sa mi to nestalo...

🙂

nikto sa s tym nestretol??? ☹

kikusa100
autor
26. sep 2007

no tak to som karamelinka asi vynimka... 😎 a dakujem ti ze si mi zo spolupatricnosti napisala 😀

skybaby
26. sep 2007

no mne lekar povedal ze mam na krcku akokeby nejaku ranku ale to bolo davno a vobec to neriesil, resp. asi dvakrat mi to niecim potieral ... z toho dedukujem ze to nebol vred ☹
ale mozno sa este nejaka kocka najde co ti poradi 😉

zuzik76
26. sep 2007

ja som mala dlhodoby problem s vytokom a doktor mi zistil, ze mam ranku na krcku , ktora mi stale mokva, vyriesil to tzv.kryo - zmrazanim tejto ranky a odvtedy mam pokoj ... to bolo cca pred 2 rokmi. Asi to bude aj Tvoj pripad kikusa100, aj ked Ty pises, ze mas tu ranku hlbsie. Uvidis co Ti povie doki ... neboj sa toho 🙂

kikusa100
autor
26. sep 2007

Dakujem ste zlate ze ste mi napisali. niekde som citala ze to vypaluju... tak uvidim co mi povie doki a co bude z toho vyteru co mi bral, verim, ze nic vazne. 🙂

annili
27. sep 2007

ahoj, neviem ci je vred a ranka to iste. Ja mam na krcku ranku, osetrovali mi ju pomocou AgNO3- to je asi vypalovanie.Mne to vsak nepomohlo, ranka tam stale je, mokva a vytok mam aj nadalej. Osetrene som to mala asi 3krat, viac sa vraj nemoze, doki mi odporucil mat "rychlo " deti - akokeby sa to dalo??? a potom sa to vraj poriesi nejak inak. Aj mne robil najskor vyter, aby to este viac tym zakrokom nepokazil. Inak poznam vela zien, ktorym to lekar vobec nerobil a aj vela takych, ktorym to pomohlo.Ak ti to nahodou budu vypalovat, dam ti radu, zober si aj intimku, mozes po tom trosku krvacat, ale aj nemusis - neboj vobec to neboli, len ti mozno bude trosku zle- horucava, závrat - ale len chvilku, ale aj nemusi. Mne bolo zle len 1.x, potom uz nie.papa, drzim palce 😉

lienkalienka3
28. sep 2007

ahoj, práve mám i ja tento problém, bola som na gynekologii na výter a tam bol výsledok taký že je malý tak že to iba zmrazia - kryo. Teraz mi to ešte nemôžu ale spraviť lebo mám zápal. Ale vždy záleží od výsledkov

kikusa100
autor
28. sep 2007

ahojte mne robili vyter ale nakoniec su vysledky negativne. vredik tam ale je. uvidim co bude na dalsom vysetreni. mozno aj ´preto spinim pred menzes, lebo sa mi nejako podrazdi vriedik... ale tento mesiac sa snazilkujeme tak dufamm, ze vyjde 😲 ahojte a dakujem za odpovede

majuska81
29. sep 2007

Ahojte. Ja som mala vred na krcku, este ako 18 rocná a este aj teraz je to vraj vidno.....Dozvedela som sa to náhodou, lebo pán doktor 😠 iba tak povedal na moju otázku, ci je vsetko ok. , ze ano je, len mám tam takú ranicku na krcku!!! A to bolo vsetko. Ze sa to nemá liecit, ze ked porodim, mozem na plastiku!!!!!!!!!!!!!! 😠 Ja úplne vylakaná, ze co je to som si nasla druhého lekára. Ved aj rakovinu liecia!!!Nechcela som cakat, kym z toho vykluje podobné nieco.... A moj terajsi gynekológ mi dal cipky Genia, sú to na báze rastlin, a tym mi to liecil. Samozrejme hned mi urobil aj vyter na rakovinu krcka, o com som dovtedy ani nepocula 😠 Ja som inác stále mala vytoky, som velmi citlivá. A kedze mi to lekár neliecil, asi od toho sa mi vytvorila tá rana. A potom som uz od ranicky mala vytok a od vytoku ranicku.....Takze ti radim si najst DOBRÉHO!!!! gynekológa, ktory ti aj pekne vysvetli ze co a ako, urobi ti milión vyterov a bude sa o teba starat. Lebo maternicu máme len 1!!!!!
Inác uzivam kapsulky Jogurt a Dophillus Adult, sú to na posilnenie imunity a na prirodzenú mikroflóru. Miesto uterákov pouzivam iba cisté servitky, nechodim plávat a nepouzivam ani vanu. A umyvam sa iba so specialnymi pripravkami. A teraz som pocula o pripravku Gynex, vraj je velmi dobry!!! 😉