Malé červené fľaky na dlaniach

nikuskaakolarova
24. aug 2023

Ahojte neviem či to dobre vidieť ale spravili sa mi teraz takéto fľaky na dlaniach nikde inde to nemám aj to trošku páli a zdá sa mi že mi trošku ako je dlaň tak z boku trochu opuchlo....ja sa strašne bojím že čo to je čítam a píšu už tie najhoršie veci cirhoza pečene a neviem ešte čo všetko už asi tri dni má aj pobolieva hrdlo ale to skôr z nejakej alergie alebo z hit ale tieto ruky nechápem vôbec čo by to mohlo byť..máte prosím niekto skúsenosti strašne sa bojím 😭 ďakujem

yvankamala
24. aug 2023

Ruky-nohy-usta?

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@yvankamala keď ono to nie sú nejaké vyrážky sú to len také fľaky akoby na koži alebo pod kožou neviem

yvankamala
24. aug 2023

@nikuskaakolarova aj my sme ta mali,potom sa aj vyrážky objavili,ale nemusia

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@yvankamala ja no ja neviem vôbec normlane sa bojím kreslila som si s deťmi s fixkami a po chvíli sa mi toto spravilo

yvankamala
24. aug 2023

@nikuskaakolarova
@nikuskaakolarova neboj,urcite to nebude také zlé,ako si myslíš 😉

luliu
24. aug 2023

@nikuskaakolarova ruky, nohy, usta

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@yvankamala ďakujem ale neskutočný strach mám ...mám aj panicku poruchu preto to horšie zvládam

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@luliu keď ja to mám skôr pod kožou to nemám vyrážky

yvankamala
24. aug 2023

@nikuskaakolarova tak to ma mrzí,ale skutočne,neboj,s najväčšou pravdepodobnosťou je to ruky-nohy-usta,teraz je to dosť aktuálne, ako pozorujem.Nič príjemné,ale neboj,nie je to vážne. My sme mali viac krát za sebou 🫣

yvankamala
24. aug 2023

@nikuskaakolarova dokonca aj ta bolesť v krku k tomu sedí

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@yvankamala a môžu tie dlane aj páliť? A ako ste sa toho zbavili či to prešlo samo ...mne sa zdá že už sa u mňa raz alebo dva krát takéto fľaky objavili ale nepalilo to vtedy

yvankamala
24. aug 2023

@nikuskaakolarova myslím,že môžu. Niekto to popisuje ako bolesť,niekto ako svrbenie. Aj lekár zvykne na to predpísať antihistaminikum. My sme dávali fenistil kvapky

luliu
24. aug 2023

@nikuskaakolarova ruky, nohy, ústa sú presne také fľaky, nie vyrážky ako si myslis
Ja som to dostala od deti, ich to len svrbelo, mňa neskutočne bolelo a palilo

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@yvankamala ďakujem mám antihistaminiká aj fenistil kvapky

yvankamala
24. aug 2023

@nikuskaakolarova tak daj nieci z toho a uvidíš

nikuskaakolarova
autor
24. aug 2023

@luliu aha tak ďakujem tak dúfam že to nebude niečo vážnejšie lebo aj ma pália dlane

luliu
24. aug 2023

@nikuskaakolarova a je to veľmi infekčné, takže sa treba izolovat

eeee49
26. aug 2023

@nikuskaakolarova dobrý deň ja mám ten istý problém prosím vás bolí ste u lekára čo vám zistili ??? Aj ja sa veľmi bojím tiež mám panicku poruchu úzkostlive stavi a čo som si všimla Pali to vecinou pred menštruáciou. Veľmi sa bojím