Mali ste aj vy cystu na zuboch?

jennymo
18. jan 2016

Ahojte dnes som bola u zubarky a ta mi na zaklade rtg zistila cystu na prednych zuboch - uz davno mi obcas hnisali- poslali ma bud do ruzinovskej nemocnice alebo do martina mate niektora skusenosti s cystami hrozne sa bojim aby nebola zhubna... dakujem

anoma
19. jan 2016

Ahoj, moja neter mala pred cca. rokom, tiez nad prednymi zubmi, bola v Martine na operacii, vsetko ok, len jej museli z tych zubov nad ktorymi to mala (3ks) vybrat pred operaciou nervy. Teraz je v poriadku, akurat sa jej jeden ten zub kyve, je mozne, ze jej ho budu trhat von:(

pillipilli
19. jan 2016

Moja neter to teraz riesi... Prvom jej nasadila antibiotika a sledovala to. Inak vravela ze ak by je tam nieco ostalo tak to budu riesit operacne. A preco si myslis ze by mala byt zhubna? Jednoducho si bud ty alebo zubarka odflakla starostlivost kedze si tam mala jasny signal ze tam neni nieco v poriadku.
Neboj sa dnes je zdravotnictvo na vysokej urovni , tak ak ti to budu rezat tak si myslim ze budes v narkoze alebo ti to umrtvia lokalne. Hlavne zmen zubara lebo podla mna by ti mal zuby liecit ked vidi ze mas s nimi problem a nie zajst to tak daleko ze mas cystu.