Mám bolesť sleziny

nika123o
22. feb 2022

Máte niekto skúsenosti s pobolievaním na mieste kde je slezina? Čiže v ľavej hornej časti pod rebrami. Naposledy ma tam bolelo cca pred pol rokom teraz sa to opäť vrátilo. Nie je to tak, že ma to boli nepretržite dajme tomu pár dni, týždeň potom je väčšia pauza a zas sa to vráti. V minulosti sa to už prejavilo viackrát. Nemôže ísť o zväčšenú slezinu?
Ďakujem za odpovede

nikpa
22. feb 2022

@nika123o keď máš takýto dlhodobý problém tak choď k lekárovi, načo čakáš? Samé to asi neprejde keď sa to vracia, niečo tam bude. Tu nikto veštiacu guľu nemá.

aimee77
22. feb 2022

@nika123o Nie.Slezina neboli.

nevenka
22. feb 2022

@nika123o skor pankreas, ale bez gastro vysetrenia je to len hadanie.
Svagor si odtrhol slezinu, mal uraz a tyzden o tom nevedel...takze tak...

nika123o
autor
22. feb 2022

@nikpa ja som tam bola cca pred rokom a pol nenasli nic...

mimi3008
22. feb 2022

@nika123o
V tej oblasti je chvost pankreasu, ohyb hrubeho creva, moze to byt napr.diverrikuloza hrubeho creva alebo porucha pasaze, napr. plynatost...nejake poruchy s vyprazdnovanim a pod.nie su pridruzene k tej bolesti?

nika123o
autor
23. feb 2022

@mimi3008 mozno mam troska pocit nafuknutia a nijak to nejde von 😁 alebo tazsie 😑 ale nic okrem tej bolesti nesledujem dnes od rana pijem repikovy caj bylinky poznam a viem ze repik je jedina bylinka ktora je prospesna k vsetkym organom v tele a hlavne na zapaly ked ze momentálne mi asi nic ine neostava...

fiffinkaa
23. feb 2022

Slezina neboli?.mala som to aj ja, bolo to z chrbtice, otravná ťahá a bolesť, tiahli sa mi to spod lopatky.

stela2020
14. aug 2023

@nika123o dobry den, ako ste na tom s bolestou? ja mam podobny problem

natty0987
18. apr 2024

@fiffinkaa dobrý deň mňa tiež boli v ľavej časti pod rebrom a hlavne večer nie nepretržite od kedy mám bolesti chrbtice tak to začalo a na dotyk je to miesto teple a ako keby som tam niečo mala nwm tu bolest opísať potom to zmizne...bojím sa či to nieje niečo važnejšie malý ste aj vy taketo príznaky z chrbtice alebo???

katusskaa
19. apr 2024

aj ja to mám.... minulý tok to odišlo, pol roka som mala pokoj, od cca januára znova.... u mňa tvrdia že z chrbtice, vysunuté platničky doľava ale ja už neviem čo si mám myslieť, minulý rok 2x usg brucha, všetko v poriadku, vyšetrenia z krvi všetko v poriadku