Mám bolesti rebier pod prsiami

viktoriam84
10. júl 2021

Ahojte chcem sa opýtať ci ste už niekto takéto riešili.. Uz a si tri mesiace chodím po doktoroch prv bolesti, pálenia pod hrudnou kosťou vyzarujuce do oboch strán pod prsiami ako sú kostice od podprsenky..viac na ľavej strane...teraz plus po celých rebrách na ľavej strane aj pod pazuchou.. Bolesti okolo pupka a taktiež striekava bolesť do srdca..sono brucha OK, ct taktiež.. Akurát amylazy zvýšené.. Môže to byť z chrbtice ak mám skoliozu? Môžu to byť zablovane rebrá?.. Ďakujem.. A ešte som k tomu strašne malatna a unavená.

falbala132
10. júl 2021

tak mozme len hadat. ale je dost pravdepodobne ze to mas z chrbtice. ja som mala takto asi 3 mesiace bolesti pod rebrami v strede, pochodila som vsetkych moznych doktorov, nic mi nezistili. nakoniec som zacala napriek bolesti cvicit rehabilitacne cviky na chbat a bolest postupne sama odoznela.

dollyzv
11. aug 2021

@viktoriam84 ahoj,zistili ti už z čoho to máš?

michelka11
29. nov 2021

@falbala132 dobrý deň, prosím Vás ako ste cvičila. Ja už skoro mesiac mám tieto bolesti, som zrelá na psychiatriu. Ďakujem Vam

viktoriam84
autor
29. nov 2021

@michelka11 dobrý deň nijako som ne cvičila nakoniec som skončila na antidepresivach a už je dobre.. Podotýkam že som po chodila kadejakých doktorov a nikto nič všetko v pohode.. Poväčšine sa priklanali ku chrbtici

falbala132
29. nov 2021

@michelka11 mne najviav pomohol taky "cvik", ze som sa naplno zavesila rukami o zarubnu (ruky su v urovni ako keď upažuješ) a tak napinala hrudnik minutu 2x denne. v podstate vzdy ked to na mna ide, ze napr. zle sedim pri PC alebo sa zle vyspim, sa takto zavesim a ulavi mi to.

michelka11
3. apr 2022

@viktoriam84 ,ja si tiež myslím, že to bude psychicky dôvod. Musím to uz riešiť, lebo sa z toho kolotoča zbláznim.