Mám modriny na zadnej strane stehien

sandra1910
2. apr 2019

Zdravim zienky..vcera ma skoro trafilo isla som do sprchy a zrazu zbadam ze na zadnej strane stehien na obidvoch nohach mam na kazdej tak po 6 modrin..niektore su ešte fialove niektore uz miznu ( žltnu)..uplne ma to videsilo lebo neviem kde som knim prisla..kedze som pred troma mesiacmi bola na operacii robili mi vtedy aj krvy obraz a vsetky hodnoty v norme..je prava ze cca pred tyzdnom som lezala 3 dni s dcerkou v nemocnici a tam bola taka postel z ktorej ked som chcela vstat vzdy som musela prelist cez taku mensiu tyč( zabranu)..a pri tom preliezani som sa na tych miestach odtlačila..( aspon myslim ze to tak bolo)..uplne nervy ma chytili..mam si ist dat zas spravit KO?..

jana19877
2. apr 2019

Podľa mňa to môžeš mať aj z tej postele ako si vravela. Len sa proste objavili až teraz. A keďže si sa moc nebuchla, tak ani nemusia bolieť a preto si si ich ani nemusela všimnúť

erickatt
2. apr 2019

@sandra1910 mas to z postele. Ja Som tak mala z bobov...

sandra1910
autor
2. apr 2019

vzdy som sa tam odtlacila ked som sa isla postavit lebo sa inak ani postavit nedalo..pomaly uz zacinaju miznut vacsina je uz zltych..moja svokra robi na hematologii pozerala moje krvne vysledky a vraj som mala vsetko OK aj zrazanlivost..tak neviem ale je mozne ze mam nedostatok nejakeho vitaminu?..lebo modriny si na nohach pozorujem často..je rpavda ze som dost nemehlo ale aj tak..a mam dve 12 kilove slecny ktore musim stale dvihat na ruky..mozno aj oslabene cievne steny..alebo co..uz neviem

wiw8
2. apr 2019

To staci mnohokrat aj malickost. Nemyslim si, ze nejako je potrebne robit z toho vedu, najma nie aj tie krvne testy su fajn 🙂

sandra1910
autor
2. apr 2019

@wiw8 bola som na predoperacnom vysetreni vtedy takze mi robili aj zrazanlivost aj celkovy KO..a vraj vsetko OK..tak neviem uz

alexandraalexandrova
2. apr 2019

@sandra1910 nestresuj, to mas urcite z tej postele, ja mam tiez vselijake modriny o ktorych ani netusim ako som k nim prisla, lebo niekedy jednoducho nevnimam ked sa buchnem , otlacim a podobne...a zrazanlivost mam v poriadku...takze klud 🙂

sandra1910
autor
2. apr 2019

@alexandraalexandrova hej viem len ma vydesilo ze ich tam tak vela pokope..vyzera to akoby ma na tych miestach niekto dokopal riadne..

mogaa
2. apr 2019

pokiaľ sa ti netvoria nové inde na tele- nerieš....KO sa nejako radikálne za 2 mesiace nezmení

alexandraalexandrova
2. apr 2019

@sandra1910 ak ich inde nemas, tak za to moze ta postel...ak by si mala problem so zrazanim krvi, modriny by si mala vsade, stacilo by sa o cosi len jemne buchnut a uz by ti to mohlo sposobit modrinu...ak mas strach tak sa len sleduj ci sa nebudu tvorit aj inde, ale podla mna nie...

sandra1910
autor
2. apr 2019

@alexandraalexandrova nie mam ich len tam..zacinaju uz zltnut..

heyoka
2. apr 2019

@sandra1910 Stane sa aj mne, že mám po tele modriny..neviem kde sa vzali a potom neskôr si spomeniem, že aha tu som sa udrela a tam...a keď si často preliezala cez zábranu, tak to bude určite to...neplaš sa 🙂

tanalyn
2. apr 2019

Netreba robiť paniku, ja si tiež myslím, že to máš možno z tej postele, niektoré sa ti spravili skôr niektoré neskôr, pozoruj si to či sa ti tam objavujú aj teraz nejaké nové ale tam máš stále tie isté 🙂

sandra1910
autor
2. apr 2019

@tanalyn mam ta tie iste a pomaly miznu

janinka007
2. apr 2019

doplň vitamín C, jedz pohánku, tá obsahuje rutin na spevnenie ciev.

alexandraalexandrova
2. apr 2019

@sandra1910 tak to bude ozaj ta postel, neboj sa 🙂

tapala
2. apr 2019

presne tak, ziadna panika, to sa stava. ja som take tiez uz mala a vobec som o nich spociatku ani nevedela, kedze ma neboleli. na modziny je dobre si doplnit zelezo

zanta3
2. apr 2019

@sandra1910 Neboj saaaa, to mas z tej postele,len si si to proste pred tym nevsimla.

mladenca
2. apr 2019

zmizne to neboj nic, zelezo mas tiez v pohodke?

sandra1910
autor
2. apr 2019

@mladenca asi ano..necitim sa byt anemicka..nebyvam unavena ani nič..v tom rozbore co mi robili dva mesiace dozadu som mala vsetko v pohode..teda pri kazdom vysledku boloo napisane OK..🙂..

1natasa1
11. apr 2019

@sandra1910 kľud je to z postele, ak máš v pohode železo je to ok...