icon

Mám strašnú zimnicu

avatar
diwotworna
7. dec 2022

Ahojte dievčence chcem sa opýtať neviete mi poradiť,v práci som v len v tričku lebo mi je tam strašne horúco prídem domov,a mám strašnú zimnicu kúrenie,ide čaj pijem,aj horúci kúpeľ si urobím ale raz sa neviem zohriať. Úplná zimnica už celý týždeň tak fičím, už som sa bála že mám menopauzu ☺️ neviete náhodou čím to môže byť?

avatar
enigmaenie
7. dec 2022

@diwotworna nemas stres v praci ? Prides domou a telo sa resetuje reaguje na to

avatar
dassena
7. dec 2022

Kolko mas rokov, ked hovoris o menopauze?🙂 Moze to byt stresom, jasna vec, toto som zazivala uplne pravidelne. To sa ti ustali, len to nejaky cas este potrva.

avatar
katka708
7. dec 2022

Ja som to mala pred týždňom. Týždeň v kuse každé poobedie zimnica a bolesť hlavy. Pripisovala som to stresu v novej práci. Cez víkend to prepuklo do horucok a dusiveho kašľa a momentálne sa celá rodina spamatavame z chrípky.
Takže to mohlo byt aj predzvesť choroby...

avatar
rdi
7. dec 2022

@katka708 tiez by som skor povedala, ze na autorku nieco lezie. Proste niekoho to takto zvykne potrapiat a po par dnoch to vypukne naplno

avatar
bucko555
7. dec 2022

Ja som bola presne takto v praci v pohode doma má klepalo .....dnes som doma , s horúčkami, kašľom a ak dcéra ak muž......myslím ale že nám dačo mala zo školy doniesla ona je už druhý týždeň doma

avatar
diwotworna
autor
7. dec 2022

@enigmaenie h
@dassena
@bucko555 tam je stresu stále ale ma ani nenapadlo že toto môže byť spúšťač ale úplne až sa trasiem

avatar
enigmaenie
7. dec 2022

@diwotworna tak telo funguje tak ze ked ti stres prebieha tak fungujes ides dalej a ked prides domou do pohody tak sa resetuje system a vyhadzuje ti chyby 🙂

avatar
ikonica
7. dec 2022

Daj si skontrolovat stitnu zlazu...

avatar
nety19
9. dec 2022

@diwotworna Teraz je taký Covid bez teploty,ale aj tak položí na 5dní.Rýchlo sa dopuj C a D.