Mám svrab - svrbí ma nad prsiami, aj chrbát

mimi2567
22. máj 2024

Pred pár dňami sme zistili že máme svrab svokra bola na návšteve a spali tu nás deti od nej a samozrejme že sme to dostali tiež z malim pred dvoma dňami som bola u kožnej dala nám krém všetko som oprala aj kúpila špeciálny sprej na gauč a posteľ no ešte ma svrbí nad prsiami a chrbát hore dala nám aj na premastenie je normálne že to ešte svrbí ? Ďakujem

ivanka33
23. máj 2024

@mimi2567 že vraj to svrbí ešte niekoľko týždňov po, tie mŕtve chrobáčiky v pokožke... čítala som....

ivanabat
23. máj 2024

Pokým nemáš nové chodbičky na tele od tých parazitov, tak by si mala byť OK, ale hej svrbí to dlhšie, lebo aj ten krém dosť vysušuje pokožku. Ja som dostala svrab na masáži, vrátilo sa mi to ešte dvakrát potom, tiež som savom vyumývala všetko, aj kľučky, mrazila ponožky.

mimi2567
autor
23. máj 2024

@ivanka33 ďakujem krásne 🥺❤️už by som chcela nech ma nič nesvrbi

mimi2567
autor
23. máj 2024

@ivanabat akurát som volala kožnej hovoria mi že ešte sa musí dať do poriadku koza ale že pre istotu dostanem ešte jeden krém 🙏🏻

ivanabat
23. máj 2024

@mimi2567 veľa šťastia, lebo je to fakt hrozné...

mimi2567
autor
23. máj 2024

@ivanabat ďakujem

mimi2567
autor
23. máj 2024

@ivanabat nakoniec som bola u kožnej a dala mi syrovu masť môžem sa opýtať všetko mám dať znova oprat? Alebo lebo nakoniec sa mi spravila nová bodka a vedela som že už je zle tak preto som tam bola

ivanabat
24. máj 2024

ja som všetko znova prala, žehlila, čistila savom komplet celý dom, zárubne, kľučky. Dosť psycho, ale už som nechcela, aby sa mi to vrátilo.

mimi2567
autor
25. máj 2024

@ivanabat ja všetko vyprala a zakremovala sa a nakoniec sa mi aj tak spravila nová bodka na prsiach a pri tom nechápem že prečo keďže syrovámast je najsilnejšia kľučky dvere som umyla stoli linky vysprejovala postele gauč stoličky už to psychicky nedávam

ivanabat
26. máj 2024

@mimi2567 verím, je to extrémne psychicky aj fyzicky vyčerpávajúce. Držím palce, fakt! Snáď to už bude tentokrát OK!