Mám výrastok na čele

pupetko263
17. máj 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojky vedeli by ste mi poradiť na čele mám výrastok nemám ho od narodenia ale už počas detstva sa mi vytvoril a taký sa mi vytvoril na druhej strane čela slichy neviem čo to môže byť mám to strašne dlho prikladám foto

ovaaa
17. máj 2022

Skús ísť ku koženej...

pribinak
17. máj 2022

@pupetko263 kozna ti to vypáli

pupetko263
autor
17. máj 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pribinak ale není to znamienko si myslím

pribinak
17. máj 2022

@pupetko263 skôr nejaká plocha bradavička

ivanka33
17. máj 2022

@pupetko263 dermatofibróm... dá sa to v pohode odstrániť, ale keďže je to na čele, informuj sa niekde na estetickej chirurgii...

pupetko263
autor
17. máj 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@ivanka33 to kožná neurobí

ivanka33
17. máj 2022

@pupetko263 myslím, že kožná nie... Len z diagnostikuje a pošle ťa to odstrániť na chirurgiu... Ja som s tým na kožnom ani nebola, len rovno na chire, ale neviem ako to u vás funguje.... Tak max. ti kožná dá výmenný lístok.... Ale preto radšej estetickú chiru, kvôli jazve, aby ti neostala na čele.

miskaska
17. máj 2022

Pojdes ku koznej, da ti vymenny listok na chirurgiu, tí to odstrania, ak to je nejake podozrive poslu na histologiu. A je hotovo 🙂